Tak toto sa nevidí každý deň! Chcel by si sa previezť najluxusnejšou loďou všetkých čias?

Chcel by si sa previezť najluxusnejšou loďou všetkých čias?

Chcel by si sa previezť najluxusnejšou loďou všetkých čias? (Zdroj: YouTube / Talking Cruise)

#Luxusná loď prináša nie len očarujúcu plavbu po oceáne, ale na svoje si prídu aj milovníci adrenalínu. Okrem toho sa na úžasný zážitok môžu tešiť aj deti. Nórska spoločnosť vedela, čo robí, keď konštruovala jedinečnú loď s názvom Norwegian Prima.

Dôkazom toho, že pasažieri sa majú načo tešiť je aj to, že lístky na toto plavidlo sa začali nakupovať vo veľkom ešte skôr, ako mohli vidieť ponuku lode. Úvodná plavba lode Norwegian Prima začne v Amsterdame a skončí v pobaltskej oblasti. Trvať by mala 8 dní.

Pasažieri sa ale počas tejto plavby rozhodne nudiť nebudú. Tešiť sa môžu na motorkársku dráhu, ktorá je dlhá 420 metrov. Počas napínavej jazdy si taktiež môžu vychutnávať pohľad na oceán. Na lodi nebude chýbať ani atrakcia The Drop. Ide o netradičný desaťposchodový suchý tobogan.

O kultúru bude taktiež postarané. Na lodi by mali byť rôzne hudobné a divadelné predstavenia. Okrem toho bude v priestore aj The Galaxy Pavilion. Malo by ísť o herný komplex pre mladších cestujúcich. Páči sa ti táto loď?

Zdroj: hashtag.sk, cnn.com
Odporúčame