Najlepšie outfity z festivalu Colours of Ostrava: Dve rôzne topánky aj kostým jednorožca!

Outfity z Colors of Ostrava

@koji_nka @rizotobezryze @zvirebezkrasky

#Pred nedávnom sme zavítali na najznámejší slovenský festival Pohoda, na ktorom sa nám veľmi páčilo, a preto sme sa nesmierne potešili možnosti zažiť na vlastnej koži aj festival organizovaný našimi bratmi Čechmi. Ľudia na Colours of Ostrava nám dokázali, že susedia z vedľajšej krajiny sa vedia zabaviť rovnako dobre ako my. Či už za tým stálo netradičné miesto konania – priemyselný areál kultúrnej pamiatky Dolní oblast Vítkovice, vynikajúce české pivo alebo line-up nabitý hudobníkmi rôznych žánrov, tento festival sa skutočne ukázal iba v tých najlepších farbách. Nielenže sme spoznali netradičnú krásu Ostravy a jej častí, ale zároveň sme prežili neopakovateľný zážitok.

Tento rok na COO zahviezdili najmä talentovaní Twenty One Pilots, The Killers, LP a Martin Garrix, no program pozostával aj z ďalších známych umelcov a zaujímavých workshopov. Pokiaľ sa chceš dozvedieť viac o atmosfére, ktorá nás sprevádzala celým festivalom, nezabudni sledovať Hashtag pre ďalší článok.

Aj tento raz sme si posvietili na to, v čom účastníci Colours of Ostrava prišli. Niektorí z nich nás upútali zaujímavými vzormi, pestrými farbami, výrazným mejkapom v podobe trblietok alebo závideniahodným sebavedomím. Ktorý z týchto lookov sa ti pozdáva najviac?


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame