Najlepšie kuchynské roboty, ktoré vám uľahčia množstvo práce

#Kuchynské roboty sú skvelým pomocníkom do každej domácnosti, uľahčia veľké množstvo práce a ušetria čas. Poznáte tie najlepšie a najpredávanejšie?

Kuchynské roboty sú čoraz viac a viac obľúbeným pomocníkom v kuchyni. Obľúbili si ich nielen profesionálne cukrárky, pekárky či kuchárky, ale aj obyčajné ženy v domácnosti. A to najmä preto, že dokážu skvele ušetriť veľké množstvo času. Okrem toho, že dokážu šľahať, mixovať či miesiť cesto, dokážu ešte oveľa viac. Ich funkcie sú naozaj všestranné.

Nájsť správny kuchynský robot nemusí byť jednoduchá záležitosť. V prvom rade, by ste si mali uvedomiť, čo od tohto spotrebiča očakávate a na aké úkony ho budete využívať. Po tom ako si uvedomíte svoje preferencie, by ste sa mali pustiť do výberu, bez nich to nepôjde.

Ako postupovať pri výbere kuchynského robota?

Pokiaľ máte ujasnené funkcie, ktoré by mal tento spotrebič spĺňať, ste na veľmi dobrej ceste k tomu, aby ste našli ideálneho pomocníka do kuchyne. Druhý fakt, ktorý by ste si mali uvedomiť je využiteľnosť a skladovanie. Tieto kuchynské spotrebiče sú častokrát objemnejšie a ťažšie, preto ak ste si vedomí, že robot budete používať naozaj často, je dobré vybrať dizajnový kúsok, ktorý bude zapadať do vášho interiéru kuchyne. Pokiaľ robot neplánujete využívať na dennom poriadku, je lepšie siahnuť po menšom a ľahšom výrobku.

Nezabudnite na dôležité parametre

Dôležité parametre, ktoré by ste mali pri výbere sledovať sú najmä príkon a výkon spotrebiču. Čím je väčší príkon, tým je väčší aj výkon a spotrebič vykazuje lepšie a kvalitnejšie výsledky. Dôležitým faktorom je aj spomínaná hmotnosť výrobku nezabúdajte, že s robotom budeme manipulovať ručne. S hmotnosťou a využívaním spotrebiča súvisí aj ďalšia dôležitá vlastnosť. Ak budete mať spotrebič na stálom mieste, kde s ním budete minimálne manipulovať, upriamte pozornosť na dĺžku elektrického kábla, aby ste nemali problém dosiahnuť najbližšiu elektrickú zásuvku.

Jedným z najdôležitejších faktorov je objem nádoby. V prípade, že pripravujete väčšie množstvo pokrmov, je lepšie zvoliť aj väčšiu nádobu s lepším príkonom. Pre viac člennú domácnosť sa odporúča nádoba o objeme aspoň štyri litre. Ďalšie faktory, na ktoré je dobre upriamiť pozornosť je hlučnosť stroja a spôsob pohybu metličiek.

Najpredávanejšie kuchynské roboty

Kuchynský robot nie je najlacnejšou záležitosťou, preto ak ste sa rozhodli do takéhoto spotrebiča investovať, mali by ste siahnuť po tom najlepšom, čo trh ponúka. Medzi najpredávanejšie a najkvalitnejšie spotrebiče pre naozaj náročných spotrebiteľov patrí značka  . Táto značka poskytuje naozaj široký výber strojov aj pre bežných užívateľov ale aj pre profesionálov.

Najlepší spotrebič pre bežnú domácnosť

Ak disponujete obmedzeným priestorom vo vašej kuchyni alebo varenie nie je pre vás každodennou činnosťou, ideálnym modelom, ktorý sa pýši veľkou obľubou je kMix alebo Prospero+ od značky Kenwood. Tento minimalistický robot zvláda všetky potrebné funkcie na výbornú a nezaberie vám priveľa priestoru.

Pokiaľ hľadáte stroj na profesionálnejšej úrovni, no na druhú stranu ho budete využívať na bežné používanie, aj vy máte široké možnosti výberu.

Kuchynské spotrebiče, ktoré vám uľahčia život

V prípade, že varenie a pečenie je vašou každodennou činnosťou, ak sa rozhodnete zakúpiť inteligentné spotrebiče do kuchyne, budete túto činnosť milovať ešte viac. Vaše výrobky budú jemnejšie, chutnejšie a rýchlejšie vyrobené.

Neviete si vybrať ktorý spotrebič? Medzi najpredávanejšie kuchynské spotrebiče výrobkov Kenwood patrí kuchynský robot   alebo Titanium Chef Patissier. S týmito spotrebičmi bude vaša práca zábavou a sami budete prekvapení, koľko práce a času vám uľahčia.

Zdroj: PR článok
Odporúčame