Nahrali Momo a Matej Straka TOP skladbu tohto roka?

Nahrali Momo a Matej Straka TOP skladbu tohto roka? Poďme sa spoločne pozrieť na song, ktorý má všetky atribúty na to, aby vás bavil od samého začiatku. Momo a Matej Straka to je kombo, na ktoré sú zvedaví všetci z nás. 

Tento rok je skutočne bohatý, čo sa kvalitného rapu týka. A nezáleží pritom na tom, či hovoríme o Slovensku, Česku alebo o svete celkovo. Aktuálny song, o ktorom sa v našich končinách hovorí, nesie názov „Skúšky“. Momo a Matej Straka spojili sily, pričom o hudbu sa postaral Hoodini.

⇒ Momove albumy a široký výber merchu si vieš KÚPIŤ TU

Track rýchlo naberá na pozretiach, pričom reakcie sú v drvivej väčšine pozitívne. Niet sa čo čudovať, takto vyzerá prvotriedna rapová kvalita. Nechýba hlboká téma a ani melodickosť. Aj tí náročnejší priaznivci si prídu na svoje.

Je preto na mieste otázka z úvodu: Nahrali Momo a Matej Straka TOP skladbu tohto roka? Na to si odpovedzte vy sami. Prípadne nám môžete dáť vedieť v sekcii komentárov na IG alebo FB.

Samozrejme, konkurencia je, predovšetkým v tomto kalendárnom roku obrovská. Prakticky každý týždeň vznikajú nové songy a albumy. To je prospešné predovšetkým pre rapových fanúšikov, ktorí sa rozhodne nenudia. A je to aj dôkazom toho, že konkurencia je obrovská. Taktiež toho, že celá rap game sa posúva dopredu.

Ostatné: Svet módy zasiahla tragická informácia. Návrhár Virgil Abloh podľahol rakovine.

Photo credits: Momo, Matej Straka, IG

Odporúčame