Na vážení to poriadne iskrilo. Flexking sa pustil do Refewa (VIDEO)

Už zajtra proti sebe Frayer Flexking a Refew nastúpia v boxerskom zápase. Dnes stáli tvárou v tvár na staredowne počas oficiálneho váženia. A poriadne to iskrilo.

Flexking sa pustil do Refewa

Frayer Flexking je známy tým, že takpovediac nemá „dlhú zápalnú šnúru“. A teda, častokrát za seba necháva prehovárať emócie. To sa stalo aj v tomto konkrétnom prípade. Pozrite si vo videu, ako to medzi českým rapperom Refewom a slovenským interpretom Frayerom Flexkingom zaiskrilo. Je to predzvesť toho, na čo sa môžeme tešiť počas zajtrajšej fight night?

Už keď FF nastupoval do svojho prvého boxerského duelu, kde bol jeho súperom Čis T, padali medzi fightermi facky. Takže, dá sa konštatovať, že podobný druh napätia sa v tomto prípade aj očakával. Refew sa k celej záležitosti stavia pragmatickejšie ako jeho súper, ale aj on má, ľudovo vzaté, iba jedny nervy. Moderátor Boris Valábik mal počas váženia čo robiť, aby všetko prebehlo v rámci ako-takých noriem.

Celkovo, Frayer Flexking a Refew sú dvojica, medzi ktorou to pred zajtrajším galavečerom vrie možno aj najviac. Pred meraním síl si naozaj nič nedarovali. Z ringu môže ako víťaz odchádzať len jeden.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: FNC, IG

Odporúčame