Súboj o najlepšiu ťažkú váhu v histórii sa blíži: Turnaj UFC 252 je naplánovaný na tento víkend

Turnaj UFC 252 zavŕši trilógiu medzi Miocicom a Cormierom

Turnaj UFC 252 zavŕši trilógiu medzi Miocicom a Cormierom (Zdroj: Facebook.com/ufc)

#Veľký športový sviatok čaká nadšencov MMA v noci zo soboty na nedeľu. V hlavnom zápase večera spoznáme meno skutočného GOAT ťažkej váhy. Aktuálneho šampióna Stipeho Miocica vyzve bývalý šampión Daniel Cormier v súboji na 5×5 minút. Pôjde už o ich tretí vzájomný zápas, teda nás čaká zavŕšenie trilógie.

Okrem hlavného zápasu, o ktorom sú vyvolávané vášnivé diskusie, kvalitou nezaostávajú ani zvyšné zápasy večera. Doposiaľ neporazený Sean O’Malley sa bude chcieť priblížiť titulovej šanci. Zápas Junior dos Santos vs. Rozenstruik sľubuje prestrelku svetových ťažkých váh.

Najlepší z najlepších

Nevybavené účty medzi Miocicom a Cormierom sa tento víkend definitívne skončia. Dnes sú to už 2 mesiace od oznámenia termínu ich trilógie. Na zápasy je to medzi oboma aktérmi 1 – 1, pričom oba súboje skončili knokautom. Prvý zápas ovládol Daniel Cormier, ktorý ku koncu prvého kola trafil perfektný zdvihák. Naposledy sa z víťazstva tešil Stipe Miocic. Ten vo 4. kole zasypal Cormiera veľkým množstvom ľavých hákov na spodok, vďaka čomu zápas ukončil.


Kniha s poriadne drzým názvom už zmenila život mnohým: Budeš jedným z nich?


Je isté, že budeme svedkami posledného zápasu Cormierovej profesionálnej kariéry.  Ten v rozhovoroch už niekoľkokrát spomínal, že Miocic bude jeho posledným súperom kariéry. 41-ročný reprezentant American Kickboxing Academy zavŕši svoju dlhoročnú kariéru v súboji o najlepšiu ťažkú váhu v histórii MMA. Komu budeš fandiť na UFC 252? Napíš nám dole do komentárov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ufc (@ufc),

Zdroj: hashtag.sk, ufc.com
Odporúčame