Na tlačovke Fight Night Challenge to zase vrelo: Frayer Flexking sa pobije so Strýcom Filipom

Frayer Flexking

Blíži sa šiesta Fight Night Challenge (Zdroj: YouTube.com/Fight Night Challenge)

#Divácky nesmierne obľúbená Fight Night Challenge patrí v súčasnosti na úplný vrchol organizácií bojových športov na Slovensku. Svojim piatym vydaním v decembri minulého roku sa vďaka vypredanému Zimnému štadiónu Ondreja Nepelu v Bratislave stala oficiálne najväčším boxerským eventom v našich končinách a všetko nasvedčuje tomu, že na popularite bude neustále iba naberať. Aktuálne sa môžeme tešiť už na jej šieste vydanie, pričom tentokrát sa opäť tento event uskutoční v našom hlavnom meste a takisto opäť aj na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Na čo všetko sa môžeme tešiť?

Fight Night Challenge opäť v Bratislave

Už 6. apríla sa na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu zase predstavia nielen mnohé zvučné mená z celebritného sveta, ale aj profi bojovníci. Chýbať takisto opäť nebude ani Rytmus ako announcer a my sa môžeme tešiť už tradične na nadupaný sprievodný program. Čo sa týka karty zápasov, môžeme sa tešiť na celkovo 13 nadupaných fightov. Pričom už tradične sa tam popri profi bojovníkoch predstavia aj známe mená mimo bojových športov, v rámci ktorých sa môžeme opäť tešiť aj na niekoľko zástupcov rapového sveta.

V rámci toho sa predstaví napríklad mladý boxer a raper Marián Mišalko aka Danior, takisto aj český raper a spevák Dynamic, ďalej si to rozdajú raperi Erik Tresor a Icko, pričom hlavným zápasom večera sa stal nečakaný súboj Frayera Flexkinga so Strýcom Filipom, medzi ktorými to na včerajšej prvej tlačovej konferencii pomerne dosť vrelo. Poď sa na jej záznam pokojne pozrieť spolu s nami!

Zaujímavé zápasy

Okrem aktérov hlavného zápasu dočlo aj k potýčke medzi zmieňovaným Dynamicom a jeho súperom Michalom Mošpánom. K najzaujímavejším zápasom patrí určite aj vyhrotený súboj Filipa Fikiho Sulíka s Miroslavom Vlčkom, pričom táto dvojica má medzi sebou nejednu nevyriešenú záležitosť, o ktorej sa v ringu iste veľmi intenzívne porozprávajú. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tá dravosť zostala v chlapcovi, chce byť Eminem: Erik Tresor vydal skvelú novinku

Tešiť sa zároveň môžeme aj na ďalší ženský zápas, pričom v tomto prípade sa proti sebe postavia Pimpinočka s Lenočkou, čo bude určite veľmi zaujímavá show. Takisto je prekvapením aj to, že skúsený boxer Erik Tlkanec sa v ringu predstaví rovno proti trom súperom! Naraz v ringu s ním budú bojovať konkrétne dvaja, pričom tretí bude kvázi na „striedačke“, keby jeden z dvojice zápasiacich už pokračovať nemohol. 

Diváci sa rozhodne tešia aj na zápasy takých mien, ako Fučo, Pali Hari s Johnnym alebo Bergino, pri ktorých určite takisto nebude núdza o poriadnu show. Nuž, čo k tomu takto na záver dodať? My si tento event určite 6. apríla radi pozrieme a po jeho skončení sa s tebou určite podelíme nielen o výsledky zápasov, ale takisto aj o naše pocity a dojmy z celého večera. Tešíme sa!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame