Na novú skladbu si 6ix9ine prizval Nicki Minaj

Ešte začiatkom apríla zaplavila všetky médiá správa, že kontroverzný raper 6ix9ine sa dostal na slobodu o niekoľko mesiacov skôr, ako pôvodne mal. Dôvodom bola pandémia koronavírusu, ktorý sa nebezpečne šíril v amerických väzniciach a raper astmatik patril medzi rizikovú skupinu. Za čas na slobode stihol novou skladbou Gooba zbúrať internet, lámať rekordy v číslach, trollovať ostatných, byť odmietnutý neziskovou organizáciou a ohlásiť album.

Nás však tentokrát zaujíma nová skladba, ktorej vydanie bolo kvôli situácií v Spojených štátoch preložené na 12. júna. Vedeli sme, že skladba bude niesť názov Trollz, no chýbala nám ešte informácia o hosťujúcom interpretovi. Špekulovalo sa predovšetkým o Nicki Minaj, čo sa nakoniec ukázalo ako správny tip. Zisky zo skladby a predaja merchu k nej poputujú na neziskovú organizáciu The Bail Project, ktorá má pomôcť ľuďom v núdzi, ktorý čakajú na súdne jednanie.

 

Ak nechceš prísť o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame