Muži pozor! Týchto 10 komplimentov radšej ženám nikdy nehovorte

pixabay.com

pixabay.com

#Určite poznáte ten pocit. Tak strašne chcete spraviť nejaký kompliment a namiesto niečoho pekného vypustíte z úst taký nezmysel, že jednoducho prestane s vami baviť. Vaše sny o peknom večeri sa rozpadnú ako domček z karát. Najhoršie však na tom je, že vlastne ani neviete, čo ju tak rozzúrilo. My o tom však niečo vieme a preto vám prinášame zoznam tých najhorších a absolútne nevhodných komplimentov. Takže si dávajte pozor, aby ste už nič podobné zo seba nevypotili.

1. Vyzeráš super, ako chlap v dievčenskom tele

Tak táto veta za žiadnych okolností pre ňu nebude kompliment. Vám to možno aj prišlo vtipné, prípadne úprimné, ale jej určite nie. V prvom rade vám poriadne vynadá a potom sa oduje. Pravdepodobne na dobu neurčitú, dokedy si to nevyžehlíte. Takže nabudúce: „Láska vyzeráš skvele, ako vždy.“

2. Na svoj vek si skutočná bomba

Keď túto vetu poviete žene, čo má 30 rokov, tak si veľmi nepomôžete. Ženy v tomto veku sú na to veľmi háklivé. Nie, že by ostatné neboli, sú, ale trošku menej. Každá chce predsa vyzerať na dvadsať aj v päťdesiatke. Takže odteraz o veku ani muk.

3. Si úžasná a inak si slobodná?

Prvá časť otázky je síce fajn kompliment, ale tou druhou časťou ste to zabili. Z jej pohľadu to vyznelo asi tak, že si úžasná, ideme si užiť? Takto by ste zbalili, alebo očarili možno tak nejakú polopripitú kočku v bare. Ak to s babou však myslíte vážne skúste: „Si skutočne fajn, môžem ťa ešte niekedy pozvať na kávu?“

4. Ja milujem ženy so sexi krivkami ako si ty

Sexi krivky nemusia vždy znamenať peknú postavu. Niektoré ženy si pod týmto pojmom predstavia široké boky, tučné brucho, alebo veľký zadok. Takže kompliment to rozhodne nebude, aj keď ste to určite mysleli dobre.

5. Vyzeráš skutočne dobre, máš na sebe make-up?

Tu myslím, že každej žene bohato postačí len pochvala, že vyzerá dobre. Ona dobre vie, že má na sebe kilo dermakolu, očných tieňov a podobných somarín. Netreba jej to zbytočne pripomínať.

6. Si najkrajšia zo všetkých čo som kedy poznal

Na prvý pohľad to nemusí byť vôbec zlý kompliment. Po ženskom zamyslení je však úplne nevhodný a sprostý. Žena si však začína klásť otázky, že aké boli tie pred ňou, koľko ste ich mali a podobne. Váš nevinný kompliment by spustil lavínu výčitiek, aký si sukničkár.

7. Ak by som bol opitý, bol by som celý tvoj

Tak, to si jej rovno mohol povedať, že na to, aby ste šli s ňou do postele, sa musí poriadne opiť, pretože nie je atraktívna. Pritom ste chceli byť možno len vtipný.

8. Na ženu si fakt dobrá

Robí nejakú činnosť, napríklad vás vezie ožratého z párty a vy jej zahlásite, že na ženu jazdí fakt dobre. No natešená z toho asi nebude. Ak nechcete ísť pešo domov, odporúčame ospravedlnenie.

9. Milujem tvoj úsmev, mala by si sa rozhodne viac usmievať

,,To akože chceš povedať, že sa málo usmievam a som nafučaná? “ Presne toto jej v hlave beží pár sekúnd po vašom komplimente, ktorý ste vymýšľali asi 10 minút. Ženy sú vzťahovačné a domýšľavé aj bez vašich narážok. Takže, pekne ju pochváľte, aký má krásny úsmev a budeš zahojený.

10. V posteli si dokonca lepšia ako moja bývalá

Tak, toto v žiadnom prípade nikdy nevyslovte. Vám sa to možno zdá super, veď ste ju pochválili, aká je dobrá a príťažlivá. Ona v tom však vidí len obyčajné porovnávanie s tvojimi ex, a verte tomu, že najbližšie dni držíte celibát.

Odporúčame