Muž si založil rodinu a teraz plánuje svadbu: Jeho vyvolenou je však bábika!

handrová bábika

Muž vo vzťahu s bábikou evidentne šťastný (Zdroj: Pixabay/Nadine Doerlé)

#Štyridsaťdeväťročný muž prostredníctvom TikToku dokumentuje svoj netradičný vzťah. Jeho partnerka sa volá Natalia a svetu už predstavil aj dve deti, ktoré s ňou má. Celá vec má ale jeden háčik. Natalia je handrovou bábikou a ich deti taktiež.

Nedostatok lásky

Slobodný muž podľa všetkého nemal vo svojom živote veľa šťastia v láske. Bytie osamote ho však jedného dňa omrzelo. Svoju situáciu sa rozhodol vyriešiť naozaj netradične. Namiesto partnerky z mäsa a kostí si zaobstaral handrovú bábiku. Žiť v takomto vzťahu sa môže zdať prinajmenšom kuriózne, no podľa mužových videí u nej konečne našiel šťastie. Svojský pár len nedávno oslávil svoje prvé výročie. Dá sa predpokladať, že vzťah, v ktorom jeden z partnerov zaručene nebude tomu druhému protirečiť, má potenciál vydržať naozaj dlho. Teda pokiaľ sa náhodou nezahľadí do skutočnej ženy.

“Ak nebudem mať skutočnú partnerku, budem pokračovať takto. Sám ale byť nedokážem,” povedal muž podľa portálu zyri.net v jednom zo svojich videí.

@montbk5959

♬ sonido original – montbk5959

Za svoj vzťah sa nehanbí

Vo videách muž zdokumentoval napríklad to, ako chodí so svojou partnerkou nakupovať a dokonca aj to, ako ju predstavil svojim rodičom. V iných videách sa zase venuje otcovským povinnostiam. Okrem toho sa plánuje s Natáliou oženiť. Majú spolu už dve deti, ktoré sú, pochopiteľne, celkom po mame.

Nie každý má však pre nezvyčajnú rodinu pochopenie. Vzhľadom na negatívne komentáre muž musel na viacerých príspevkoch obmedziť pridávanie komentárov. Akokoľvek je jeho vzťah s bábikou bizarný, mužov príbeh nemusí na ľudí pôsobiť len poburujúco. V mnohých prípadoch určite vyvolá aj ľútosť.

„Keby nebolo bábik, bol by som osamelejší, ako ktokoľvek iný. Takto mám aspoň niečo,“ zdôveril sa v jednom z videí podľa LadBible. Takisto prezradil, že práve vďaka Natalii sa mu splnil celoživotný sen, ktorým bolo založenie rodiny.

„Nikto nevie, ako veľmi ju milujem. Bol som s ňou celý rok a chcem si ju zobrať za ženu,“ povedal o svojej partnerke.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, ladbible.com, zyri.net
Odporúčame