Momo a Separ po rokoch spolu na tracku! Album DRAVEC ťa dostane

Momo

Tento projekt je dôkaz, že Momo je dravcom domáceho rapu! Vydáva svoj nový album, na ktorý sme všetci čakali

Ďalší v rade Momových štúdiových albumov klope na dvere. Obľúbený petržalský raper dnes vydal pilotný videoklip ku svojmu novému projektu, ktorý dostal zvučný názov DRAVEC. Čo od tohoto albumu môžeme čakať?

Plnohodnotný projekt a silní hostia

Album DRAVEC bude obsahovať až celých 18 trackov. Po feate s Rytmusom na tracku „Sídlisko“ nás aj zvyšok hostí na albume rozhodne teší. Moma totiž budeme opäť počuť po boku Majka Spirita, Sameya, Čis Tého, ale v trackliste sa predstavia aj hostia ako Hard Ricco, Bobby Blaze, Matej Straka a Michajlov. Čo je však najväčším (a rozhodne príjemnym!) prekvapením, je hosťovačka od Separa, ktorého sme s Momom na jednom tracku nepočuli už naozaj veľmi dlho.

⇒ Nový album DRAVEC aj s merchom si KÚPIŠ TU

Momo vydal aj titulný videoklip

Spomínali sme, že Momo dnes okrem predpredaju dal von aj klip na titulnú skladbu tohoto album. Nový track „Dravec“ dostal veľmi vydarený videoklip a nečakaj od neho nič iné ako silnú lyriku a pravdivú výpoveď zo života. Cit pre melodiku si Momo zachováva aj napriek svojmu tvrdému prejavu, pričom práve toto spojenie majú jeho fanúšici čoraz radšej. Na ktorú zo skladieb nového albumu sa tešíš najviac práve ty?

⇒ Nový album DRAVEC aj s merchom si KÚPIŠ TU

Odporúčame