Momo a Rytmus poznajú sídliskové príbehy. Kedy vychádza nový album?

Momo Ft Rytmus Sídlisko

Momo Ft Rytmus Sídlisko

Momo a Rytmus. Tieto dva piliere domácej rapovej scény na svojom konte majú viac úspešných projektov, ako iní interpreti singlov. Pravdepodobne sa všetci môžeme zhodnúť, že medzi úspešné projekty už čoskoro zaradíme aj Momov nový album.

Ten vychádza už o niekoľko dní, respektíve 5. mája 2022. Po skladbách Skúšky (s Matejom Strakom) a Jeden Moment sa dve legendy opäť spojili, aby priniesli skladbu Sídlisko. Názov presne definuje tému celej skladby. O videoklip sa postaral FXTR. Natáčanie, samozrejme, prebiehalo na sídlisku v bratislavskej Petržalke, odkiaľ pochádza Momo.

Momov posledný album MXI vyšiel, pomerne nedávno, no všetci vieme, že mu nerobí žiadny problém nahrať album každý rok. Koniec koncov sa tohto trendu drží už od roku 2017, kedy vydal Riival. Fanúšikovia sa takmer určite môžu tešiť aj na ďalšie videoklipy a zrejme aj na snippet.

Čo na to fanúšikovia? V čase písania článku má videoklip bezmála 10 000 pozretí a cez stovku komentárov. Medzi nimi by si negatívny hľadal len márne. Skladba Sídlisko bude na streamovacích platformách dostupná už v piatok. Ak sa nového albumu nevieš dočkať, môžeš si vypočuť napríkald projekt Milovaný Nenávidený. Klikaj na tento odkaz.

Ak sa chceš dočítať aj o ďalších novinkách zo sveta slovenského rapu, môžeš to tak urobiť tu.

Credits: Momo IG, Rytmus

Odporúčame