Moloch Vlavo a Rytmus si vymenili odkazy plné rešpektu (VIDEO)

Rytmus vs Moloch (Zdroj: Instagram/rytmusking)

Moloch Vlavo adresoval Rytmusovi pred vzájomným boxerským zápasom viacero štipľavých odkazov. Koniec koncov, bol to on, kto rapovú ikonu zo skupiny Kontrafakt vyzval. Prostoreký rapper si v piatok pripísal druhú boxerskú porážku a o Patrikovi hovoril opäť. Tento raz diametrálne odlišným spôsobom.

Moloch Vlavo aj Rytmus s rešpektom

Aj keď to pred ich boxerským duelom vyzeralo, že si nevedia prísť na meno, predovšetkým zo strany Molocha, po dueli bolo všetko inak. Napätie a trash talk opadli, rešpekt ostal. „Zápas to bol dobrý, tie pi.oviny okolo k tomu skrátka patria, je to takzvaný trash talk,“ rozhovoril sa Moloch. „Keď vôjdem do ringu opadne to, zápasom sa to celé uzavrie.“ Kontroval aj Rytmus: „Klobúk dole starý, pripravil si sa, nech sa ti darí.“ 

Pekné slová aj na sociálnych sieťach

„Prehral som, no odnášam si česť a rešpekt,“ rozpísal sa Moloch Vlavo v príspevku vo svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

„Kto z rapperov by išiel do súboja s Paťom? Len blázon Moloch (zatiaľ). Každopádne, ako som hovoril, bol to super zápas. Tentokrát som mal trenky pod prsiami ja. Ďakujem všetkým. Na to, že sa venujem boxu šesť mesiacov, som mu nedal veľa možností. Progres bol, ja som rád. Posielam vám veľa šťastia do života,“ dodal svojský interpret.

Obsah, ktorý by ťa k tejto téme mohol zaujímať

Rytmus má na svojom konte prvé boxerské víťazstvo, podarilo sa mu to na tretí raz. Moloch Vlavo išiel k zemi už v prvom kole, ale napokon dokázal bojovať až do samotného konca a prehral na body. Tu čítaj viac.

Separ reaguje na kritiku ľudí, ktorí tvrdia, že jeho zápas s Majkom Spiritom mal vopred známeho víťaza. Speezy člena DMS presvedčivo vybil, pričom Separ nešetril ostrými slovami smerom k neprajníkom. Tu sa dozvieš viac.

Frayer Flexking v piatok prehral boxerský zápas s Refewom. Český súper ho neposlal k zemi, ani ho nezdolal na body. Andreas prehral kvôli diskvalifikácii, ktorou bol „odmenený“ za opakované vypľúvanie chrániča na zuby. Prečo sa to dialo? Čítaj ďalej.

Photo credits: Moloch Vlavo, profil na Instagrame

Odporúčame