Moje myšlienky sú čierne, tvoje svetlo. Skupina Vortex dropla album PXČKAJ C

VORTEX PXČKAJ C

VORTEX PXČKAJ C

O skupine Vortex sme ťa na EškeRape informovali ešte koncom minulého roka, keď vydali projekt 2X21. Bohužiaľ, teraz sme na inom webe a EškeRap sú debili, ktorí staré články stratili. Album 2X21 si tak musíš pripomenúť jeho vypočutím. Alebo sa k nemu vráť po tom, čo si vypočuješ nový album PXČKAJ C, ktorý vyšiel pred niekoľkými hodinami.

Košická crew VORTEX v zložení Stopro – Fiko – Anonym vydávajú druhý spoločný projekt PXČKAJ C. Album vyšiel pod vlastným labelom Stay Tru Records. Na projekte sa nachádza celkovo 16 skladieb, čo v dnešnej dobe nie je úplne bežné. Medzi hosťami môžeš počuť mená ako Adam Dojčák, Skelly, lucyy, Goner, TEN VELKY, Luko a Victoria Hann.

„Pamätám si na to, sme pri dokončovaní prvého albumu vraveli, že dáme presne o pol roka von ešte deluxe verziu 2X21. Malo tam byť minimum trackov, ktoré mali byť bonusové k albumu. Boli sme tak nabití energiou a chuťou písať a nahrávať stále viac a viac, že sme sa zhodli na tom, že to taký malý deluxe nebude. Vznikol z toho druhý plnohodnotný album s vynikajúcim počtom kvalitnejších trackov a lepším vibom, lepšou rapovou kvalitou a celkovo asi o 5 levelov vyššie,“ napísal na sociálnej siete Stopro.

Šesť hodín pred dropom albumu dropla skupina VORTEX pilotný klip ku skladbe Friday. O videoklip k nej sa postaral Dominik Demčák. Album PXČKAJ C nájdeš na všetkých streamovacích platformách, Spotify sme priložili vyššie.

Na projekte nájdeš všetky témy, ktoré na rapovom albume počuť potrebuješ. Pri niektorých môže poslucháčovi zostať smutno, a to z dôvodu, že sa pri počítadle vypočutí nachádzajú nižšie čísla.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Moja Reč vie, ako sa zaryť pod kožu. Pamätáte si „Mlčanie jahniat”?

Credits: Stay Tru Records

Odporúčame