Módny trend cargo nohavíc, ktorý si buď obľúbiš, alebo ho navždy zatratíš: Do ktorej skupiny patríš ty?

Nový módny trend sú cargo nohavice (Zdroj: Unsplash.com/Kinga Cichewicz)

#Cargo nohavice alebo tzv. kapsáče možno nepatria medzi kúsky, ktoré si plánovala zaradiť do svojho šatníka. V tomto článku ti ale ukážeme inšpirácie, ako tieto vojenské nohavice s vreckami nosiť a prečo by si ich mala čo najrýchlejšie zakomponovať do svojich outfitov.

Už sme si zvykli, že do módy sa so železnou pravidelnosťou vracajú kúsky, ktoré sme si mysleli, že ich zo skrine už zrejme nevytiahneme. A predsa! Svoju cestu na fashion móla si tento rok našli aj cargo nohavice.

Vyber si tie pravé pre teba

Kapsáče s obľubou nosí Hailey Bieber, Bella Hadid či Emily Ratajkowski, pozri si teda ich profily a inšpiruj sa najväčšími hviezdami a influencermi. V prípade cargo nohavíc možno oceníš ich praktickosť a veľké vrecká, ako aj fakt, že budeš stopercentne neprehliadnuteľná.

Štýl, ktorý si zvolíš, je iba na tebe. Či už to budú neutrálne čierne alebo béžové, maskáčové modely či kúsky vo výrazných farbách. Ak sa ti zdajú príliš rozmerné, máš na výber aj varianty, ktoré sú strihané o čosi užšie.

Nosiť ich môžeš s tričkom, košeľou, mikinou, ale sexi kombináciu vytvoria aj s crop topom. Na nohy však nemusíš obúvať iba tenisky, cargo nohavice prekvapivo dobre vyznejú aj s opätkami, stačí len trochu fantázie. Tak čo, odvážiš sa aj ty na tento módny trend?


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame