Dlhšie nohy za 150-tisíc? Modelka, ktorú k zákroku presvedčil bývalý, dnes svoje rozhodnutie ľutuje

Modelka, ktorá si nechala chirurgickým zákrokom predĺžiť nohy, dnes svoje rozhodnutie ľutuje (Zdroj: Unsplash/Lucrezia Carnelos)

#Kozmetické zákroky v dnešnej dobe nie sú ničím neobvyklým. Či už ide o drobné úpravy alebo očividné zmeny, vďaka stále sa rozvíjajúcej estetickej medicíne sú skrášľujúce procedúry čoraz dostupnejšie. Zmeniť na svojom výzore už môžeme takmer čokoľvek. Dokonca aj svoju výšku, alebo presnejšie dĺžku nôh. Práve predĺženie nôh podstúpila aj nemecká modelka Theresia Fischer, ktorá však podľa portálu Unilad nezvyčajný a rozhodne nie najlacnejší zákrok už stihla oľutovať.

Za rozhodnutím stála nízka sebaúcta

Svoj prvý zákrok, ktorý jej pridal 8,5 centimetrov podstúpila Theresia Fisher už ako dvadsaťštyriročná. Možno by si si myslel, že toto rozhodnutie bolo len akýmsi rozmarom prameniacim z jej vlastnej nespokojnosti, no podľa Theresie je pravda inde. Ako uviedla v nedávnom rozhovore, komplikovaný zákrok sa rozhodla podstúpiť na naliehanie jej vtedajšieho manžela, Thomasa Behrenda.

„,Theresia, vieš, že sa mi páčia vysoké ženy. Naozaj by som to ocenil. Mohla by si byť vyššia až o 14 centimetrov‘,“ povedal jej údajne Behrend.

„,Bezo mňa nedokážeš nič, potrebuješ ma,‘ hovoril mi a keď ti to niekto povie 20,30, 60, 70-krát, tak začneš veriť tomu, že bez neho si skutočne nič,“ zdôverila sa v rozhovore pre rozhlasovú stanicu MDR Jump.

„Hanbím sa, pretože som súhlasila s operáciou, ku ktorej nemalo dôjsť. Pred tým som nič také neriešila, lebo som so svojim telom bola vždy spokojná,“ uviedla.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Theresia (@theresiafischer)

Dlhšie nohy, lepší sex

Theresia len o pár rokov neskôr podstúpila celú procedúru opäť a tentokrát „podrástla“ o 5,5 centimetra. Predlžovanie končatín ale nie je ničím príjemným a ak by ťa náhodou od podobnej operácie neodradila jej cena, pravdepodobne by ťa odradil jej priebeh.

„V oboch nohách sa zlomí holenná kosť, roztvorí lýtkový sval a vloží teleskopická tyč,“ opísala zákrok modelka.

„Potom si naťahuješ každú nohu zvlášť tak, že jednou rukou si držíš koleno a druhou tlačíš chodidlo smerom dnu až kým to neklikne. Desať kliknutí denne pridá ďalšieho pol centimetra,“ vysvetlila.

Theresia sa z manželom rozviedla len pol roka po druhom zákroku, no hoci ho dnes ľutuje, ešte v roku 2019 bola s jeho výsledkami spokojná. Napriek tomu, že v online svete sa nestretla len s pozitívnymi reakciami, jej operácia nielen zvýšila sebavedomie, ale údajne prospela aj jej sexuálnemu životu.

„Sex je oveľa lepší! S mojimi nohami som veľmi flexibilná a v posteli dokážem lepšie manévrovať,“ prezradila vtedy.

Sleduj náš TikTok

 

Zdroj: hashtag.sk, Unilad.com
Odporúčame