Už ťa nebaví tvoj mobil? Samsung Z Flip je späť: Má lepší fotoaparát, rýchlejší čip a dlhšiu výdrž!

Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip (Zdroj: Unsplash.com/Onur Binay)

#Ak ťa už nudia bežné ploché telefóny a dnešná klasika ti už nič nehovorí, Samsung sa snaží osloviť všetkých tých, ktorí hľadajú niečo oveľa vzrušujúcejšie! Určite ťa tým pádom osloví ich novinka Galaxy Z Flip 4!

Hotová mágia

Otvorenie a odhalenie veľkej 6,7 palcovej OLED obrazovky pôsobí priamo čarovne. Je to príjemná zmena od masívnych telefónov, pretože má kompaktnú vreckovú veľkosť a atraktívny dizajn, ktorým sa pýši, ti nedá spávať. Dokonca si môžeš vybrať aj vlastnú farebnú kombináciu vďaka špeciálnemu štúdiovému nástroju Samsung.

Tento rok je celý o vylepšeniach

Nová verzia je totiž o niečo kratšia, užšia, s menším pántom a má aj tenšie rámiky okolo obrazovky. Boky tohto krásavca sú plochejšie a ohromia ťa aj luxusným leskom.

Je to skutočne prémiový kus spotrebnej elektroniky, aj keď stále môžeš vidieť a cítiť záhyb v strede displeja, kde sa ohýba. No nie je to normálne tvrdé sklo, preto s ním musíš zaobchádzať opatrnejšie, ako  s tradičnými zariadeniami.

Flip 4 je dodávaný s najnovším špičkovým procesorom Qualcomm, Snapdragon 8+ Gen 1, čo je rovnaký čip ako pri najnovších smartfónoch so systémom Android. Dbalo sa aj na udržateľnosť, pretože niekoľko vnútorných komponentov je vyrobených z 20 percent recyklovaného nylonu alebo plastu.

Musíš teda uznať, že výrobcovia mysleli skutočne na všetko.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, Samsung
Odporúčame