Zápletka ako z romantickej komédie: Mladík od dievčaťa svojich snov získal časť jej telefónneho čísla, na zvyšok musel prísť sám

Mladíkovi žena jeho snov síce dala číslo, no to nebolo kompletné (Zdroj: Unsplash/Alex Ware)

#Stretnúť presne také dievča, či chlapca o akom snívaš, nie je každodennou záležitosťou. A ešte ojedinelejšie je, že daná osoba tvoj záujem opätuje. Dvadsaťdvaročného mladíka teda nesmierne potešilo, keď mu dievča jeho snov na lístok napísalo svoje telefónne číslo. Bol v tom však jeden háčik. Dievčina dve číslice nahradila hviezdičkami a mladý muž sa tak musel k číslu dopátrať. Jeho bratranec tento príbeh zdieľal na Twitteri, kde podľa portálu Upworthy zaujal milióny ľudí.

Kombinatorikou ku žene snov

Ak ťa v škole náhodou bavila kombinatorika, úloha, ktorou žena menom Jackie poverila svojho nápadníka, by bola pre teba ako stvorená. Jackie mladíkovi, s ktorým sa zoznámila v bare napísala na servítku svoje telefónne číslo, pričom ale dve číslice nahradila hviezdičkami.

„Zavolaj mi! 512-3*1-2*04, Jackie. *Ver mi, stojím za to,“ stálo na servítke.

Svet sa o tomto jej nezvyčajnom ťahu dozvedel ešte v januári, keď príbeh zdieľal mladíkov bratranec Hal na Twitteri.

„Môj dvadsaťdvaročný bratranec stretol v bare dievča svojich snov a zatiaľ to ide celkom dobre,“ napísal Hal v príspevku, ku ktorému pridal fotku servítky a papiera, na ktorý si jeho bratranec vypísal všetky možné telefónne čísla, ktoré mohli Jackie patriť a postupne vyškrtával tie, ktoré už vyskúšal.

Halov príspevok sa veľmi rýchlo stal virálnym. Dnes má viac ako 108 miliónov zhliadnutí, 761-tisíc likeov a vyše 5-tisíc komentárov. Iba deň po jeho uverejnení sa navyše dostal aj k samotnej Jackie.

„Hej, asi si to nevšimneš, ale som Jackie z tweetu!“ napísala Halovi.

Hal si ale správu od Jackie všimol a snažil sa od nej pre svojho bratranca, ktorý medzitým skúšal jedno číslo za druhým, získať to jej.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Henpecked Hal (@henpecked_hal)

Spojil ich záujem o zločiny a záhady

„Možno nie je taký chytrý, ako si myslí. Daj mi JEHO číslo, preberám túto operáciu,“ odpísala mu.

Podľa mnohých komentujúcich sa Jackie len hrala na nedostupnú, keď chcela od Halovho bratranca, aby vyskúšal stovku čísel a niektorí ju dokonca označili za arogantnú. Hal však vysvetlil, že k tomu, že jeho bratrancovi Jackie nedala celé číslo, viedla ich predchádzajúca konverzácia.

„Pre tých, podľa ktorých je Jackie arogantná alebo má privysoké nároky: Tí dvaja sa hodinu rozprávali o tom, ako majú radi skutočné zločiny a záhady. Môj bratranec sa chválil, ako vždy pozná vraha pred koncom filmu. Podľa neho je Jackie super,“ vysvetlil Hal.

Príspevok ale zaujal aj iných amatérskych detektívov, z ktorých si viacerí mysleli, že je falošný. Niekto si na fotke zápisníku s možnými číslami všimol odtlačok, ktorý pripomínal päťku z čísla na servítke. To vraj nasvedčovalo tomu, že odkaz na servítku napísal Hal a mal ju pri tom položenú na zápisníku. Iní však túto teóriu spochybnili, pretože písmo sa podľa nich nezhodovalo.

Nech už je pravda akákoľvek, Halovi sa dostalo mnoho podpory a veľké množstvo jeho sledovateľov sa jeho bratrancovi snažilo pomôcť. To, ako to medzi Jackie a jeho bratrancom dopadlo, však Hal neprezradil. Ak bol príspevok skutočný, môžeme len dúfať, že im to vyšlo.

Sleduj náš Instagram

 

Zdroj: hashtag.sk, upworthy.com
Odporúčame