Aj ty môžeš minúť peniaze Elona Muska: Na tomto webe si môžeš robiť s jeho miliardami čo len chceš

Utrať peniaze Elona Muska

Utrať peniaze Elona Muska (Zdroj: Pexels.com/Karolina Grabowska)

#Aj ty snívaš o tom, že by si bol jedného dňa milionárom? Alebo čo milionárom, rovno miliardárom? Na svete žije hneď niekoľko ľudí, ktorý si kúpia čo len chcú a nerozmýšľajú nad tým ako dlho na to budú zarábať. Oni keď sa už zobudia, majú zarobené na to, aby prežili deň po svojom. Samozrejme, bez prvotnej práce to nejde a títo ľudia nezbohatli len tak.

Aktuálne je najbohatším človekom planéty Elon Musk, zakladateľ spoločností SpaceX a Tesla. Aj on sa počas prvých rokov podnikania trápil s mnohými prekážkami, ale ako sám hovorí, pracuje 16 hodín denne, aby sa dostal tam, kde je.


Elon Musk má ďalší futuristický cieľ: Humanoidný roboti majú prísť na trh už budúci rok


My sme si kúpili všetko, čo sme kedy chceli

Na tejto webovej stránke môžeš minúť všetky Elonove peniaze. Ak by ich dnes všetky zhromaždil, mal by 217 miliárd dolárov. Čo by si s týmito peniazmi robil ty?

My sme si kúpili nasledovné: všetky nové herné konzoly aj parádnu telku, iPhone 13 Pro Max, najsilnejší Mac aj MacBook, otvorili sme si lokálny fast-food, kúpili doživotné predplatné na Netflix a Spotify, zaplatili súkromný koncert obľúbeného speváka, zopár drahých áut vrátane Cybertrucku či Ferrari F8, žijeme na súkromnom ostrove priemernej veľkosti pri pobreží Ameriky, na stene nám visí originál Mona Lisa a okrem iného vlastníme aj vrtuľník, súkromné lietadlo, vilu, jachtu, úspešný NBA tím a zaplatili sme produkciu hollywoodskeho blockbusteru.

Výsledok? Podarilo sa nám minúť 3,7 miliardy dolárov, čo je 1,7% Elonovho majeltku.

Kúpiť si môžeš aj súkromný tryskáč
Kúpiť si môžeš aj súkromný tryskáč (Zdroj: Unsplash.com/Niklas Jonasson)

Čo by si si kúpil ty?

Nemusíš si, samozrejme, kúpiť to isté čo my. Nakombinuj si všetky veci, zážitky a nehnuteľnosti tak, ako to tebe najviac vyhovuje. Z toho, čo sme nespomenuli, tu nájdeš aj podplatenie vplyvného politika, hektáre ornej pôdy, drahý alkohol, plastické operácie, cestu okolo sveta, zaplatenie akademického titulu, tím Formule 1, tank alebo peniaze pokojne rozdaj ľuďom.

Šek si vieš následne znova prezrieť a ak máš záujem, aj vytlačiť. Samozrejme, počet vecí nie je limitovaný. Pokojne si kúp aj dva ostrovy, ale rovno sto, kúp všetky tímy Formule a usporiadaj vlastné preteky… Výber je len a len na tebe. Ako sa napokon rozhodneš a čo si kúpiš? Daj nám vedieť do komentárov.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame