Michal so svojím telom dokáže skvelé kúsky: Naučiť sa ich vďaka nemu môžeš jednoducho aj ty

Michal Barbier dokáže so svojím telom divy.

Michal Barbier predvádza gymnastické prvky aj na súťažiach (Zdroj: EastlabsPhoto/ Igor Kopček)

#Michal Barbier je nielen majstrom sveta vo fitness. Fantastické úspechy dosahuje v jedinečnom športe, ktorý kombinuje vypracovanú postavu s náročnou gymnastickou zostavou, z ktorej mnohým padne sánka. Avšak, ako sa dočítaš aj na jeho webe, venuje sa aj ďalším športom, napríklad freerunningu či handbalancingu a vidieť ho môžeme aj na rôznych vystúpeniach či workshopoch.


Hviezda fitness vpustila ľudí do súkromia: Majster sveta Michal ukázal svoj deň, nudiť sa nestíha ani chvíľu


Vo svojich tréningoch často využíva stojky na rukách v rôznych podobách. Aj keď sa možno teraz necítiš na to, aby si mal predvádzať kúsky, aké dokáže Michal, vo svojich videách ťa naučí, ako môžeš s touto veľmi využívanou formou gymnastiky efektívne začať aj ty. Michal na svojom YouTube kanáli pripravil sériu videí Kurz stojky, ktoré ti pomôžu.

V novom videu ti prezradí, ako sa naučiť stojku pri stene. Sám tvrdí, že stena je veľmi užitočným pomocníkom, ak sa chceš tento prvok naučiť. Ukáže ti zaujímavé techniky, vďaka ktorým si zlepšíš stabilitu, dosiahneš silu potrebnú na to aby si sa udržal na rukách a správne spevníš telo.

Chcel by si sa stojku na rukách naučiť aj ty?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/ Michal Barbier
Odporúčame