Hviezda fitness vpustila ľudí do súkromia: Majster sveta Michal ukázal svoj deň, nudiť sa nestíha ani chvíľu

Michal Barbier ukázal ľuďom svoj pracovný deň.

Michal Barbier previedol fanúšikov svojím pracovným dňom (Zdroj: EastLabsPhoto/Igor Kopček )

#Michal Barbier sa o svoje telo stará ukážkovo. Okrem fitnessu sa venuje aj kalistenike, freerunningu, parkouru a handbalancingu. Slovensko na medzinárodných súťažiach reprezentuje naozaj ukážkovo, čo potvrdil aj na jesenných majstrovstvách sveta vo fitness. Z Bratislavy si priniesol zlatú medailu a jeho výkon v súťaži, kde sa hodnotí okrem postavy aj zostava plná akrobatických a tanečných prvkov mnohých ohúrila.

Vďaka neustálemu pohybu si udržiava skvelú formu aj keď ho práve nevidíme na súťažných pódiách. Okrem toho sa Michal s veľkou radosťou venuje aj deťom, ktoré sa radi hýbu a trénuje aj dospelých športovcov či bežných ľudí. Zdá sa, že na zvládanie toľkých aktivít, aké Michal denno-denne zvláda by človek potreboval deň aspoň o dve hodiny dlhší.

Aj Michalov deň má však dvadsaťštyri hodín a to ukazuje aj vo svojom najnovšom videu. Na svojom YouTube kanáli sa snaží ľuďom ukazovať rôzne pohybové tipy a preto bolo toto video pre fanúšikov určite zaujímavou zmenou. Majster sveta vo fitness vpustil ľudí do súkromia a prevedie ich svojím pracovným dňom.

Koľko aktivít denne stíhaš ty?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/ Michal Barbier
Odporúčame