Memes majú nový trend: Nad hlbokými myšlienkami tohto superhrdinu sa budeš zabávať celé hodiny!

Deep z The Boys sa stal novým internetovým zabávačom

Deep z The Boys sa stal novým internetovým zabávačom (Zdroj: Prime Video)

#Internet sa aktuálne topí v záplave memes zo známeho antisuperhrdinského seriálu The Boys. Tretia séria premiérovala na Amazon Prime Video toto leto a fanúšikovia v nej našli pasáž, ktorá sa okamžite stala hitom internetu. Memes s postavou zvanou Deep si možno videl už aj ty. Zozbierali sme tie najlepšie, aké sme našli.


Retro sa vrátilo na TikTok: Nápad z minulého storočia zažíva na sociálnej sieti nevídaný boom


Na zamyslenie

Pointou týchto memes je zamyslieť sa nad banalitami, ktoré však v sebe skutočne skrývajú hlboké myšlienky. Aj preto sa meme nazýva „Deep Thoughts With The Deep.“ Superhrdina Deep je obdoba Aquamana v seriáli The Boys, no jeho jednoduché zmýšľanie ho núti pozastaviť sa aj nad vecami, nad ktorými by si sme sa my zrejme nepozastavili.

Jedno z memes sa pýta, či sa otrasy pôdy volajú zemetrasenie aj na Marse? Áno, toto by ti asi nikdy neprišlo na um a nemá nad tým zmysel sa ani pozastavovať. Ešte krajšie sú memes, v ktorých sa fanúšikovia vyhrali aj s pestrosťou anglického jazyka.

Sarkazmus aj irónia

Práve kombinácia hlbokej myšlienky okorenenej sarkazmom či iróniou vytvorila z Deepa internetový meme, na ktorý musí byť pyšný aj sám herec Chace Crawford. Jeho samotná postava pripomína zaostalého hlupáčika, ktorý rozmýšľa nad zložitejšími vecami, než akým dokáže porozumieť.

To nás ešte na záver privádza k odporúčaniu – ak si ešte nevidel The Boys, na nič nečakaj a už dnes večer si zapni pilotnú epizódu. Až potom budeš vedieť naplno pochopiť postave a jej myšlienkovému chodu.

Podeľ sa s nami do komentára o tvoju verziu tohto virálu. Nad čím často uvažuješ?


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, Prime Video, knowyourmeme.com
Odporúčame