Zrušili im súťaže, no nadšenci fitness to nevzdávajú: Najnovšie nechávajú medailu cestovať po celom svete

V zaujímavom videu si medailu podávajú hviezdy svetové fitness.

Najväčšie hviezdy fitness dúfajú v skorý návrat do súťažného kolotoča. (Zdroj: Soňa Kolcunová)

#Počas posledných dní rezonovala u Slovákov téma znovuotvorenia fitness centier, ktoré svoje brány kvôli pandémii zatvorili takmer pred dvoma mesiacmi. Aj napriek tomu, že cesta bola strastiplná, do fitka sa znovu dostaneš už od 3. júna. Práve táto informácia vyvolala nadšenie u cvičencov a súťažiacich vo fitness. Tí už boli v príprave a prvé súťaže boli predo dvermi, keď vírus udrel.

Situácia vyústila do zrušenia všetkých súťaží a až na pár Online náhrad nemali profesionálni bodybuilderi a fitnessky kde ukázať, čo v nich drieme. Súťažiaci vo federácii IFBB však vymysleli zaujímavý projekt, v rámci ktorého si okolo sveta posielajú medailu. Nie, nie je to rovnaká medaila, no vďaka šikovnému strihu to vyzerá, akoby to tak naozaj bolo.

Športovci, ktorí zvíťazili na najprestížnejších súťažiach vo fitness na svete si totiž znova zavesili na krk vzácne medaily a potom ich symbolicky posunuli ďalej. To všetko na znak toho, že hoci sú z rôznych krajín, fitness ich všetkých spája. A keď sa bude situácia priaznivo vyvíjať, už onedlho sa možno stretnú aj na súťažnom pódiu.

Chýbali fitká aj tebe?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa IFBB ELITE PRO (@ifbbelitepro_official),

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame