Schwarzenegger ho má rád a on pravidelne víťazí: Najlepší kulturista je zo Slovenska!

Zdroj foto: EastLabs.Sk/ Igor Kopček

#Po rozdelení dvoch kulturistických federácií na IFBB PRO League a IFBB Elite PRO mnohí pochybovali o úrovni súťaží. Nikto si nevedel predstaviť, ako tento rozkol ovplyvní súťaže medzi profesionálmi.

V tom čase ešte len začínajúci Slovák, Michal Križánek si vybral súťaženie v IFBB Elite PRO. Tam sa prepracoval po víťazstvách na viacerých amatérskych súťažiach a aktuálne púta pozornosť po celom svete.

Napriek tomu, že nemôže súťažiť napríklad na prestížnej súťaži Mr. Olympia, ktorá je organizovaná v inej federácii, Michal je úspešný. Dokonca, úspešnejší než ktokoľvek.

Vo svojej profesionálnej kariére už stihol absolvovať súťaže zo série Arnold Classic dvakrát. Raz počas minulého roka v Barcelone, kde upútal Arnolda Schwarzeneggera natoľko, že si sa s ním opakovane fotografoval. Na tejto súťaži získal zlato, rovnako ako o pár mesiacov na Arnold Classic South Africa, kde znova Schwarzeneggrovej pozornosti neunikol.

Inak to nebolo ani počas uplynulého víkendu na Arnold Classic Europe, znova v Barcelone, kde sa ukázalo, kto je aktuálne najlepším kulturistom sveta v tejto federácii.

Je ním Michal „Križo“ Križánek, Slovák, ktorý svojimi svalmi upútal už najväčšie legendy sveta bodybuilderov. Križánek znova uspel a jasnú spokojnosť sme mohli badať aj na mužovi, ktorého meno nesie celá súťaž.

Je to jasné, ten Schwarzenegger má Križánka veľmi rád!

Zdroj foto: EastLabs.sk/ Igor Kopček
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame