MDMS tour bude peklo: Aké sú zastávky?

Keď chalani z DMS v lete z ničoho nič bez akejkoľvek reklamy vypustili nový album, bolo to pre mnohých prekvapenie. Keď následne v predpredaji získali platinu, to už stálo skutočne na zamyslenie. Nuž a teraz, keď ešte len finišuje ich tour v albumu Prepáčte, už majú naplánovanú do konca roka MDMS tour. Prestanú títo chalani niekedy dvíhať úroveň?

Album MDMS je skvelý, kto tvrdí niečo iné, nemá rád rap. Samozrejme, každý si z neho vypichne to svoje, ale o tom to teraz nie je. Separ, Dame aj Smart potvrdili, že vedia prekvapiť aj po dlhých rokoch v hre. Predovšetkým pár sloh, na ktorých Smart rapuje sú niečo, čo si donedávna vedel iba málokto predstaviť.

A teraz prichádza turné, ktoré sám Separ na sociálnej sieti opísal ako čistú sataniádu. Rozhodne sa máme na čo tešiť, poďme si pozrieť, aké zastávky DMS do konca tohto kalendárneho roka čakajú.

https://www.instagram.com/p/B3AhUpvCgfq/

Nenašli ste tam svoje mesto alebo okolitý klub, kam často chodievate? Nezúfajte. Ako píše Separ, nie je to konečný zoznam miest, v roku 2020 bude celá šou pokračovať. Fanúšikovia však boli natoľko nedočkaví, že turné sa spúšťa už teraz.

Niet sa čo čudovať, veď fanúšikovská základňa DMS patrí medzi najväčšie a najvernejšie v rapovej hre v Česku a na Slovensku. Najväčšími zastávkami by mali byť hlavne Bratislava, Praha, Brno a Banská Bystrica.

Odporúčame