Pri renovácii natrafil muž na poriadny unikát! McDonald’s taška, akú si ešte nevidel: Neuveríš, čo bolo vo vnútri

Poriadny unikát: McDonald's taška, akú si ešte nevidel

Poriadny unikát: McDonald's taška, akú si ešte nevidel. (Zdroj: Unsplash.com/Brett Jordan)

#Renovácia nového bytu či domu môže byť úplne bežnou rutinou, alebo sa ti podarí natrafiť na poriadne poklady. Jedným z tých šťastnejších je aj muž, ktorému sa podarilo nájsť poriadne starú tašku z McDonald’s. Čo bolo vo vnútri?

Muž sa rozhodol zrenovovať svoju kúpeľňu. Počas bežných prác však zazrel niečo zvláštne. Všimol som si kus látky zastrčený za sadrou a vytiahol som ho, aby som ho ukázal manželke,“ uviedol muž podľa informácií ladible.com.

Za starým držiakom na toaletný papier sa ukrývalo vrecko od McDonald’s. Nie však hociaké. Už pri prvom pohľade je jasné, že musí ísť o skutočný unikát, ktorý sa už dávno nevyrába. Na troch taškách, ktoré Rob našiel, totiž chýba ikonické logo McDonald’s, ktoré vzniklo v roku 1961. Tašky tak museli byť ešte staršie.

Najviac ho však prekvapilo to, čo našiel vo vnútri jednej z nich. Nebolo to však plesnivé jedlo ani žiadne malé nepríjemné živočíchy. Vo vrecku boli iba staré hranolky, ktoré na prvý pohľad nevyzerali zas tak zle. Zub času sa nich však podpísal.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, ladbible.com
Odporúčame