Pár si zašiel do McDonaldu! Šokujúce, čo našli v taške, tak z tohoto rozhodne odpadneš

Aj McDonalds je jednou z najhodnotejších značiek sveta

McDonalds. (Zdroj: Unsplash.com/Visual Karsa)

#Aj tebe sa určite stalo, že ti niekedy poplietli objednávku a ty si buď vôbec nedostal to, čo si chcel, alebo si dostal niečo navyše. A to či už hranolky alebo omáčku, či dokonca aj celé jedlo. To, čo však našiel jeden pár vo svojej taške z McDonaldu, by zrejme skutočne nečakala asi nikto!

Greg a Stacye Terryovci z Tennessee v USA sa rozhodli objednať si raňajky v známej reštaurácii rýchleho občerstvenia v McDonalde. Od pracovníkov si prevzali svoju tašku a tešili sa, kedy si už vychutnajú svoje jedlo. To, čo však odhalili v zatvorenom vrecúšku, ich skutočne šokovalo. V taške sa totiž nachádzal poriadny balík peňazí.

„Môj manžel otvoril tašku a objavil v nej peniaze,“ poznamenala podľa portálu Unilad Stacye. Namiesto raňajok tak dostali peniaze, ktoré mala pobočka vložiť na účet spoločnosti. Pár sa rozhodol zachovať čestne a peniaze poctivo vrátili do predajne. Majiteľ predajne bol skutočne prekvapený a šťastný, že neprišli o svoju tržbu.

Šokujúca nová reklama od McDonaldu!
McDonald. (Zdroj: Unsplash.com/Thabang)

Majiteľ taktiež poznamenal, že si váži, čo pre nich zákazníci urobili a sú vďační za to, že im peniaze vrátili napriek ich chybe. „Pátrame po tom, prečo k tejto chybe došlo, ale najdôležitejšie je pre nás vedomie, že sme súčasťou komunity s hodnotami, o ktorých svedčia činy týchto ľudí,“ poznamenal.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, unilad.com
Odporúčame