Maxišaty by mala mať v šatníku každá žena: Pozri si prečo a ako ich kombinovať

foto: unsplash.com

foto: unsplash.com#Pokiaľ ich ešte nemáš, rýchlo by si to mala zmeniť. Maxišaty by mala mať povinne vo svojom letnom šatníku každá žena. Že netušíš prečo? Tu je hneď niekoľko dôvodov:

Sú vzdušné

Väčšinou sú vyrobené z ľahkých a vzdušných materiálov, ktoré pri nosení takmer vôbec necítiš. Sú vzdušné a nelepia sa na pokožku. Tým pádom ti v nich nie je tak teplo.

Sadnú každému typu postavy

Útla, chudá, vysoká, s nejakým tým kilečkom navyše… Nezáleží na tom, aký máš typ postavy, pretože maxišaty pristanú každej žene. Zakryjú to, čo majú a pokiaľ máš dobrý strih šiat, tak dokážeš upozorniť na svoje prednosti. Navyše, okrem zakrývania tak dokáže zvýrazniť to, čo má zvýrazniť.

Spravia z teba bohyňu

Maxišaty v správnej farbe alebo so správnym vzorom z teba spravia bohyňu. Pokiaľ obľubuješ boho štýl, určite skús šaty v bielej farbe s čiernym opaskom, remienkové sandáliky na podpätku a malú kabelku cez plece. Nezabudni ani na ostatné doplnky. Ak chceš maxišaty skombinovať do boho štýlu, doplň ich veľkým, slameným klobúkom a obrovskými okrúhlymi slnečnými okuliarmi.

Môžeš sa vyhrať s doplnkami

Maxišaty si doslova pýtajú veľa doplnkov. Pravda – so šperkami by si to nemala preháňať, no skús si k nim zobrať minimálne dva doplnky. Najlepšie sa s nimi nosia veľké kruhové náušnice či náramky. Pokiaľ máš také, ktoré ti odhaľujú dekolt, doplň ich jemným alebo masívnym náhrdelníkom. Záleží najmä od vzorov a farieb. Platí, že čím sú šaty jednoduchšie, tým viac ozdôb si môžeš dovoliť. Ak už máš šaty so zložitými vzormi, zvoľ nenápadné doplnky.

Odporúčame