Matej Straka o hudbe, facke Willa Smitha, Ukrajine a ľudskej hlúposti

Jeden z členov zoskupenia Nerieš – Matej Straka – v novom podcaste porozprával o hudbe, fackách, Ukrajine, ale aj ľudskej hlúposti

Petra (Klimová) Dzvoníková aka Petush.Nasklee sa vrátila ku svojej obľúbenej sérii podcastov Na gauči s Nasklee. Jej prvým hosťom v novej etape nahrávania bol člen skupiny Nerieš, Matej Straka.

Čo je dobré, to treba opakovať

Ak si dobre spomínaš, tak Matej Straka už v Na gauči s Nasklee raz bol, pričom minimálne podľa views je jasné, že práve táto časť patrila medzi divákmi k tým najobľúbenejším. Matej bol zároveň posledným hosťom v štúdiu pred podcastovou pauzou, teda obnovenie tejto série je s ním určite veľmi vítaným.

⇒ Albumy a merch skupiny NERIEŠ nájdeš na TOMTO ODKAZE

Facka Willa Smitha alebo aj vojna na Ukrajine

V najnovšom podcaste si budeš môcť opäť vypočuť pokec naprieč mnohými témami. Okrem hudobnej tvorby sa dvojica bavila samozrejme aj na témy udalostí posledného obdobia, ako stále pretrvávajúca vojna na Ukrajine alebo aj Oscarová facka Willa Smitha komikovi Chrisovi Rockovi. Okrem toho môžeš ale samozrejme očakávať aj iné témy, tak ťa už nebudeme zdržiavať, môžeš si to rovno spolu s nami pustiť. Prajeme pekné počúvanie a tešíme sa na nové diely!

⇒ Albumy a merch skupiny NERIEŠ nájdeš na TOMTO ODKAZE

COVER PHOTO: @byholeckaa

Odporúčame