Mark Zuckerberg chce zbiť Elona Muska: Pripravuje sa s legendami UFC

Adesanya, Zuckerberg, Volkanovski (zdroj: IG/stylebender)

#MMA zápas, v ktorom na seba narazia Mark Zuckerberg a Elon Musk začína byť stále reálnejší. Majiteľ spoločnosti Meta, ktorá má pod palcom Facebook či Instagram, Zuckerberg, nenecháva nič na náhodu. 

Mark Zuckerberg je vo forme

Nie je tajomstvom, že miliardár Zuckerberg našiel v bojových športoch veľkú záľubu, pričom medzi jeho hobby patrí najmä jiu-jitsu. Nevyhýba sa však nijakým výzvam, pred niekoľkými týždňami absolvoval aj challenge zo sveta CrossFitu zvaný Murph, čo je jeden z najnáročnejších workoutov tohto odvetvia. 

Napätie medzi Markom a Elonom Muskom sa stupňuje, čo spôsobilo aj Zuckerbergove založenie novej sociálnej siete Threads, ktorá až príliš nápadne pripomína Muskov Twitter. Vedenie organizácie UFC súhlasí s usporiadaním zápasu medzi oboma biznismenmi. I keď nepoznáme presný dátum ani lokáciu (hovorí sa napríklad o Ríme a Koloseu), minimálne Mark Zuckerberg je v ostrej príprave. 

Aktuálne sa objavili fotky, ako trénuje s ikonami sveta MMA.

Konkrétne si „Zuck“ zatrénoval so šampiónmi UFC. S držiteľom opasku strednej váhy (do 84 kilogramov) Israelom Adesanyom a champom pérovej divízie (do 66 kliogramov) Alexandrom Volkanovskim. „Je mi cťou s vami trénovať,“ nechal sa počuť tvorca Facebooku. Ako je jednoznačne vidieť, Zuckerberg je vo výbornej fyzickej forme. Samozrejme, na level týchto dvoch legiend je z jeho pohľadu priam nemožné sa dostať, ale o to mu ani nejde.

Tréning s takýmito menami mu ponúka obrovské množstvo skúsenosti a môže sa učiť nové skills, ktoré následne využije v zápase proti Muskovi. Elon je ohľadom svojej prípravy o niečo tichšie, ale ako je o ňom známe, nič nenecháva na náhodu. 

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Instagram, Twitter, MMA Fighting, ESPN
Odporúčame