Mark Spirit v talk show NA SCÉNE: Nie som proti vakcínam, ale nepáči sa mi rozdeľovanie spoločnosti

O tom, že má Majk Spirit s Osťom podcast TOPKAST dozaista viete. Zrejme viete aj to, že člen H16 sa často vyjadruje k aktuálnemu dianiu a neobáva sa toho, že sa jeho názory niekomu nebudú páčiť. Majk Spirit bol aktuálne hosťom v talk show NA SCÉNE, ktorú uvádza redaktor Aktualít Marek Vagovič a spovedá hostí z rôznych odvetví, v ktorých sa, na rozdiel od svojich článkov, baví pomerne v neformálnej forme.

Majk Spirit otvorene hovoril napríklad o tom, že niektorí ľudia ho kritizujú za to, že je proti očkovaniu a vakcinácii celkovo. On veci uvádza na pravú mieru. „Nie som proti vakcínam, ale nepáči sa mi rozdeľovanie spoločnosti.“ Majk má silnú základňu fanúšikov, ľudia naňho dajú a vnímajú, čo píše a hovorí, preto je dôležité, aby si uvedomoval, že nemôže púšťať von čokoľvek. Teda, môže, ale istotne chápete, kam tým mierime. Tento člen H16 však bol vždy uvedomelý, priamy a otvorený debate, pričom nemá problém s tým, ak s ním nesúhlasite.

Marek Vagovič vedie debatu zaujímavým smerom, dozviete nielen o Majkových názoroch, ale aj o spôsobe, akým premýšľa, pričom je dobré vidieť, ako reaguje, keď je konfrontovaný takým profesionálom ako je tento ostrieľaný novinár. Samozrejme, nejdeme do podrobností o čom sa Vagovič a Spirit rozprávali, aby sme nevyspoilovali celú talk show.

O tom sa už môžete presvedčiť sami. Celý diel má takmer 1 hodinu a 20 minút, a teda sa môžete tešiť na poriadnu dávku rozhovoru.

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame

Odporúčame