Toto je najkrajší muž Slovenska: Športovec Marek si prebral svoju šerpu, bude nás reprezentovať na medzinárodnej súťaži

Marek Jastráb je najkrajším mužom na Slovensku.

Marek Jastráb sa stal najkrajším mužom na Slovensku (Zdroj: instagram.com/ Marek Jastráb)

#Modeling už dávno nie je len pre ženy. Čoraz populárnejšími sa stávajú aj súťaže krásy pre mužov, vďaka ktorým majú mladí muži príležitosť precestovať svet a nazbierať množstvo skúseností. Okrem toho ich však súťaže krásy učia aj sebavedomiu, cieľavedomosti alebo ich povzbudia učiť sa cudzie jazyky. To všetko vedia mladí muži skvelo využiť aj v bežnom živote či zamestnaní.

Medzinárodnú súťaž krásy pre mužov s názvom Mister Supranational každoročne sledujú tisíce ľudí. Zúčastňujú sa na nej desiatky Mistrov z jednotlivých krajín a svoje zastúpenie na súťaži má tradične aj Slovensko. V minulom roku nás reprezentoval Tomáš Kucuk. Pomyselné žezlo však pred pár dňami odovzdal ďalšiemu Mistrovi. Novým najkrajším mužom Slovenska je Marek Jastráb.


Ako sa stať najkrajším mužom na Slovensku? Tomáš priblížil svoju cvičebnú rutinu aj trik pred objektívom


Dlhoročný športovec meria 188 centimetrov a pochádza z Myjavy. Šarmantný mladík vyštudoval Fakultu telesnej výchovy a športu, je fitness trénerom a aktívnym futbalistom. Už skôr v roku 2020 sme mali možnosť zažiť fotenie najkrajších mužov Slovenska. Ako vtedy prezradil Peter Menky, ktorý sa stal najkrajším mužom Slovenska v roku 2010, táto súťaž nie je len o modelingu, ale aj charizme.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Jastráb (@marek_jastrab)

Tá dvadsaťsedem ročnému Marekovi nechýba. To, že ho vybrali spomedzi viacerých kandidátov je pre podľa Marekových slov radosť a česť. ,,Chcem ešte popracovať na svojich nedostatkoch. Mám v pláne zlepšiť sa v angličtine a dostal som aj úžasnú úlohu – trochu pribrať,“ prezradil Marek Jastráb, ktorý bude našu krajinu v jari reprezentovať na medzinárodnej súťaži mladých modelov a jeho motivácia uspieť je jednoznačne veľká.


Boli sme na fotení s najkrajšími mužmi Slovenska: Prinášame potešenie pre ženské oči aj rady pre pánov


,,Spravím všetko pre to aby som prezentoval náš kraj a hlavne krajinu na celosvetovej súťaži. Držte palce priatelia!“ vyzval sympatický Marek na svojom instagrame, kde uverejnil hneď niekoľko fotografií z dielne Radoslava Oreniča. Ten tiež dlhodobo pracuje na popularizácii mužskej súťaže krásy na Slovensku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Jastráb (@marek_jastrab)

Šerpu novému Mistrovi odovzdal Jozef Oklamčák, ktorý je majiteľom licencie pre Slovensko. Aj výber najkrajšieho muža na Slovensku sa kvôli koronavírusu musel presunúť do online priestoru. Dôležitú rolu zohrávali aj fotografie, videá a sociálne siete. Podľa Jozefa Oklamčáka Marek spĺňa dôležitú požiadavku – je na ňom viditeľná harmónia tela a duše. Jozef Grondžák, návrhár a majiteľ módneho domu Lombardi Fashion House pri odovzdávaní šerpy taktiež nechýbal.

Páči sa nový Mister Slovakia aj tebe?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Jastráb (@marek_jastrab)

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame