Manželka najlepšieho komika bola najprv čašníčkou v jeho filme

Manželka najlepšieho komediálneho herca bola najprv čašníčkou v jeho filme (Zdroj: Unsplash.com/ Kaylah Matthews)

#V živote sa ti niekedy do cesty pripletú ľudia, o ktorých sa ti ani nesnívalo. Možno to si povedala Jackie Sandler v roku 2003, keď ju Adam Sandler požiadal o ruku. Ich príbeh lásky sa začal počas natáčania filmu.

Adam Sandler je známy zo svojich filmov, ktorých je vyše 100. Okrem herectva sa venuje aj stand-upom. Aktuálne má dokonca turné, na ktorom vďaka svojim vtipom vypredáva haly. 56-ročný komik si za svoje roky na scéne zarobil poriadny balík, presnejšie sa jeho majetok odhaduje na 420 miliónov dolárov. No svoju životnú lásku si za ne nekúpil. Informuje o tom portál Unilad.com.

Pri natáčaní filmu ,,Big Daddy“ spoznal svoju veľkú, zrejme celoživotnú lásku. Je to vyše 20 rokov, odkedy sa Adam a Jackie poznajú, keďže film sa natáčal v roku 1999. Jackie si zahrala čašníčku, ktorá si objednala Sandlerove nápoje. Do filmu sa dostala na odporúčanie Adamovho kamaráta Roba Schneidera. Práve tam odštartovala svoju hereckú kariéru a aj vzťah s budúcim manželom.

Zosobášili sa v roku 2003 v Malibu, počas židovského obradu. Narodili sa im aj dve dcéry Sunny a Sadie. Manželia tak nedávno oslávili 22 rokov spoločného života. Keď si Sandler v auguste 2020 pripomenul ich výročie, spomenul i úplne prvé stretnutie páru a na sociálne siete napísal: „Pred 22 rokmi som zavrel oči a prepadol som sa do tých tvojich. Teším sa na ďalších 22, mladá dáma. Milujem ťa navždy, moje dievča.“ 


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, unilad.com
Odporúčame