Adam Sandler trénuje nádejného basketbalistu: Bude Hustle najlepšou Netflixovkou tohto leta?

Adam Sandler vo filme Hustle

Adam Sandler vo filme Hustle (Zdroj: Netflix)

#Zmluva medzi Netflixom a komikom Adamom Sandlerom rodí ďalší film. Tentokrát sa pozrieme do basketbalového sveta. Sandlera sme v podobnej úlohe ešte nevideli a veľmi sa tešíme, čo v nej predvedie. Ak ťa zaujíma, ako si vedie v serióznych úlohách, stačí si na Netflixe pozrieť film Uncut Gems.

Sandler si zahral Stanleyho Berena, ktorý v miestnom klube nájde megatalent, aký sa rodí len za generáciu. Vezme si ho pod svoje krídla a spoločne sa pokúsia dostať do NBA. Má to však jeden háčik – dvojica má jeden jediný pokus. Okrem Sandlera sa vo filme objavia aj Ben Foster, Robert Duvall či Queen Latifah.


Vieme, kto sa postará o seriál zo sveta Duny: Mapovať bude udalosti ďaleko pred hlavným filmom


Do filmu Hustle sa dostali aj známe basketbalové mená a to ako pred kamery, tak aj za ne. Produkcie sa napríklad chopila basketbalové legenda LeBron James. Čo je však dôležitejšie, nepôjde o čistokrvnú komédiu, ale skôr o dramatický príbeh, aj keď nie možno tak drsný ako nedávny The Way Back s Benom Affleckom.

Už len dúfať, že Sandler z filmu neurobil vlastnú sebaprezentáciu. Z traileru to ale vyzerá, že by sme sa mali dočkať veľmi zaujímavého príbehu o talente, ktorého sa kvôli minulosti nechce nikoho chopiť. Až doteraz. Športový film Hustle si svoju premiéru na Netflixe odbije už 8. júna. Pozrieš si ho?


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame