Majself & Grizzly vydávajú nový videosingel Chlad z pripravovaného albumu Trip

Medzi elitou nášho rapu už istý čas figuruje aj Majself. Ten vydal minulý rok naozaj vydarený album Neptun, ktorý patril k tomu najlepšiemu, čo minulý rok vyšlo (a konkurencia bola veľká!). Už dlhší čas je známe, že Majself vydá album aj tento rok, a fanúšikov na neho pripravuje v pomerne pravidelných intervaloch či už svojimi skladbami, alebo hosťovačkami. Doska sa bude volať Trip a mala by vyjsť v septembri tohto roka.

Naposledy Majself vydal skladbu Nechajte ma dýchať, na ktorej mu asistoval Matej Straka z formácie Nerieš. Dnešná novinka nesie názov Chlad, ktorá tentokrát nesie tvrdšiu atmosféru. Skladba má jasný odkaz pre všetkých, ktorí v poslednej dobe riešili Miša, alebo jeho rodinu. Okrem dvorného parťáka v podobe Grizzlyho sa na skladbe predstavil aj talentovaný mladý producent Dualit.

Dobrou správou pre fanúšikov je fakt, že album je už takmer hotový a nebudú na ňom chýbať ani zaujímaví hostia, ale o tom inokedy. Prejdime už k dnešnej novinke, ktorá vychádza aj s videoklipom, o ktorý sa postaral Dušan Krajčovič.

Odporúčame