Majk Spirit sa stal boxerom. Čo všetko zachytáva jeho nový dokument?

majk spirit

Je to hit poslednej doby, no ako to zo zákulisia vyzerá, keď sa z rapera „stáva boxer“? To všetko zachytáva nový dokument, v ktorom uvidíš ako sa Majk Spirit pripravoval na jeho zápas so Separom.

Ako to vyzerá, keď sa z rapera stane boxer?

Bez ohľadu na výsledok zápasu, Majk Spirit si počas svojej prípravy na Fight Night Challenge 2 začal točiť svoj vlastný Youtube dokument, v ktorom je jeho 6-mesačná cesta zaznamenaná. A to nielen jeho očami, ale v dokumente uvidíš aj jeho trénerov, manželku Máriu, či dokonca sa vyjadril aj jeho súper Separ.

Ako už všetci veľmi dobre vieme, Speezy v tomto zápase dominoval a nad zraneným Separom zvíťazil. Krátko po výhre začal pripravovať svojich fans na to, že si pre nich chystá drobný darček. Ten už aktuálne konečne dorazil na naše internety.

Ak ťa teda zaujíma, že ako sa Spirit na svoj zápas pripravoval, určite by si si tento dokument nemal nechať ujsť.

Majk Spirit vs. Separ

Aj zo samotného dokumentu však cítime, že do celej prípravy a aj samotného zápasu nastúpil Speezy proti Separovi bez akejkoľvek zlej krvi. Vďaka svojmu kamarátstvu si obaja chalani zachovali po celý čas vzájomný rešpekt, čo potvrdili aj spoločnou skladbou „Beast Mode“. Tú raperi venovali všetkým fighterom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *