Majk Spirit odhalil svoj sen, nezabúda na všetkých fanúšikov

Slovenský raper Majk Spirit opustil Slovenskú republiku počas aktuálne chladného obdobia, kedy je niekedy kvôli zimnému počasiu naozaj na nevydržanie, a rozhodol sa načerpať novú životnú energiu a motiváciu na dovolenke v exotike. Zvolil konkrétne Thajsko, v ktorom to preňho nie je prvý pobyt. Túto destináciu si zvolil už počas svojej minulosti.

V uplynulých dňoch sme vás informovali o tom, že civilným menom Michal Dušička by rád dával na svojich profiloch na sociálnych sieťach Facebook či Instagram väčší priestor svojmu súkromnému životu, myšlienkam, zážitkom, plánom či snom, pričom keď to oznamoval povedal, že vo veľkom si o tom hovorili hlavne jeho priaznivci, ktorých zaujíma prakticky každý detail toho, čo práve robí, kde je, respektíve s kým je.

Majk Spirit si slová svojich priaznivcov zobral k srdcu a v novom roku je naozaj aktívnejší, ako tomu bolo v roku 2018 a vlastne aj v roku 2017. V jednom z posledných príspevkov sa „nový človek“ Majk, ktorý „tu nie je náhodou“ zasníval a prezradil, na akom poste by si vedel sám seba v budúcnosti predstaviť. „Jedného dňa si kúpim veľkú loď a oboplávam na nej celý svet ??? #captainjacksparrow,“ napísal autor albumu, ktorý podľa jeho slov slovenská hudobná scéna potrebovala.

https://www.instagram.com/p/BtWSGYBBBIX/

Spirit je známy tým, že má smelé plány a ambície, pričom rád by svoje sny naplnil, kým bude v produktívnom veku. Zaujímavá je aj referencia k filmovému kapitánovi Jackovi Sparrowovi, slávnemu pirátovi, ktorého v populárnej sérii Piráti Karibiku stvárnil skvelý herec Johnny Depp. Medzi oboma sa dá nájsť menšia paralela, Majk je taktiež chlapíkom, ktorý si takpovediac ide svoje a razí originálnu cestu, ktorá je málo porovnateľná s ostatnými členmi hudobnej scény na Slovensku či v Českej republike.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Moja Reč v novom singli ponúka majstrovský storytelling (VIDEO)

https://www.instagram.com/p/BteGnH7hBQK/

V zatiaľ poslednom svojom zverejnenom príspevku Majk Spirit poukázal na to, že si uvedomuje, že ho nesledujú iba Slováci či Česi, ale jeho priaznivci pochádzajú z rôznych kútov sveta. Vzhľadom na to, že v čínskom kalendári odštartoval nový kalendárny rok, Slovák pozdravil svojich divákov z najľudnatejšej krajiny na svete. „Happy Chinese New Year to my chinese fans ??? #yearofthepig.“ Vo voľnom preklade to môžeme preložiť ako: „Šťastný nový rok mojím čínskym fanúšikom #rokprasaťa.“ Aktivita Majka Spirita na sociálnej sieti sa nám osobne páči a budeme vás o aktualitách z jeho života informovať aj naďalej.

Odporúčame