Moja Reč v novom singli ponúka majstrovský storytelling (VIDEO)

Moja Reč je vyslovene legendárna slovenská rapová skupina. Môžeme konštatovať, že chalani z MR stále nepatria do starého železa. Presvedčiť sa o tom môžete aj vy v novom singli s názvom „Nad Ránom“, ktorý patrí na pripravovaný album Dobrí chlapci 4

Moja Reč v plnej sile 

Delik, Supa aj Jozef Engerer sa ukazujú na novom singli „Nad Ránom“ v plnej sile. Skladba dostala aj štýlový a moderný videoklip, ktorý vznikol v Bratislave. Kameramanom bol Viliam Dráb pod vedením DOP Michala Kačku. Čo sa týka produkcie, zaobstarala ju Rebeka Ondová a scénograficky klip zastrešila Stanka Nerečová. O kvalitnú réžiu sa postaral Rastislav Kupšo. Nebudeme ďalej naťahovať, poďte si túto hudobnú novinku rovno vypočuť.

Moja Reč od samotných počiatkov patrila medzi majstrov storytellingu, a teda, hovorenia príbehov prostredníctvom rap songs. Nič iné od Delika, Supu a Jozefa Engerera nečakajte ani v „Nad Ránom“. A viete, čo je neonoirová atmosféra? Pustite si videoklip a poriadne sa jej nacíťte.

Pripravované CD Dobrí chlapci 4 vychádza v októbri tohto kalendárneho roka. Nasledovať bude česko-slovenské turné, ktoré odštartuje 14. októbra 2022 v pražskom klube Storm. Nebudú chýbať hostia ako Komplot, Tina, Dano Kapitán, Martin Matys či Idea. Slovenský krst albumu prebehne 18.11.v Hopkirk clube v Bratislave.

A toto si čítal? Snoop Dogg ide po vzore Slováka Mira Jaroša. Teda, nielen jeho, ale aj. Ak by si chcel vedieť o tejto problematike viac, nájdeš to na tomto odkaze

Viac rapového obsahu nájdeš na našom webe.

Photo credits: Moja Reč

Odporúčame