Majk Spirit: Naučil som sa veriť svojim inštinktom a nasledovať svoju vášeň

Majk Spirit patrí medzi slovenských interpretov, nielen rapových, ale aj hudobných celkovo, ktorý majú v našich končinách, prípadne v susednej Českej republike, naozaj veľkú fanúšikovskú základňu. Člen legendárnej skupiny H16 zastáva názor, že pozitívne myslenie môže robiť veľké zázraky, pričom je nesmierne dôležité, aby ste si vo svojom živote verili a išli si za svojimi snami. Pretože, nech už to znie akokoľvek, vaše sny nikto nebude nikto plniť za vás.

Majk Spirit zažíva úspešné obdobie, tvrdo si to vydobyl. Po tom, čo minulý rok vydal spolu s Grimasom album ARTIST a darilo sa mu aj v súkromí (opätovne gratulujeme), zapracoval aj v roku 2021 a spolu s ďalšími chalanmi z ikonickej slovenskej rapovej skupiny H16 vydal po rokoch spoločný hudobný projekt s názvom Lockdown Music. Fanúšikovia neváhali a okamžite začali kupovať nové albumy, pretože mať pokope H16, ktorá tu bola už v časoch, kedy sa vôbec tvorila slovenská rapová scéna, je veľmi cenný hudobný fakt.

A Majk Spirit má naozaj dlhodobú, širokú a vernú základňu fanúšikov. Nezabúda na nich, práve naopak, často sa im prostredníctvom sociálnych sietí prihovára, nemá problém s nimi diskutovať a snaží sa ich inšpirovať, čo je veľmi dôležité, pretože keď má človek veľký vplyv, tak je len a len dobré, keď ho využíva týmto spôsobom a nie negatívne. Za to si Majk zaslúži pochvalu, pretože jeho práca s publikom je pravidelná a nebudeme si klamať, niekedy je to naozaj časovo náročné. Ale aj to je súčasť verejného života hudobného interpreta.

Aktuálne sa Majk Spirit prihovoril ľuďom v novom príspevku, kde hovorí o tom, ako sa mu zmenili v priebehu rokov hodnoty, že si veľa vecí uvedomil, a že vôbec nie je na škodu urobiť si akýsi audit toho, čo mu veríte a čím sa riadite. V určitej fáze života je to totiž nesmierne potrebné.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmusov „Rockstar“ pohoršoval aj bavil. Čo si po rokoch vziať z tohto songu?

„Už sú to roky, čo som v zrkadle našiel tohto frajera,“ začal a pridal svoju fotografiu pred zrkadlom. „Naučil som sa veriť svojim inštinktom a nasledovať svoju vášeň. Veľa ľudí žije podľa cudzích hodnôt, ktoré prebrali od svojich ročidov, kamošov, spoločnosti alebo z Instagramu,…“ toto sú slová, ktoré sú tak pravdivé až s nimi niektorí ľudia nebudú chcieť súhlasiť.

„Nie je vôbec na škodu spraviť si audit svojich hodnôt, olúpať vrstvu po vrstve tie falošné, až kým sa dostaneš k tým, ktoré sú naozajstné. Žiť svoju pravdu prináša ultimátne potešenie,“ zakončil Majk Spirit. Nemusíte ho mať radi, aby ste ho rešpektovali, pričom si myslíme, že toto sú slová, z ktorých si naozaj každý z nás môže niečo zobrať. Pretože to, čo niekedy hlása väčšina, má od správnosti poriadne ďaleko. Nech sa to už týka čohokoľvek.

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame Majk Spirit

Odporúčame