Majk Spirit má odkaz pre rasistov a hejterov. Sú zaseknutí

Majk Spirit spastic predpredaj svojho nového albumu Artist, z ktorého sú zatiaľ von dve skladby a musíme povedať, že sa skutočne máme na čo tešiť. Speasy je späť, ako sa hovorí, v plnej poľnej a je pripravený, zas a znova, ovládnuť slovenskú alebo československú rapovú scénu. Najnovšie sa na svojom profile na sociálnej sieti vyjadril k neprajným ľuďom, ktorí majú ďaleko od charakterných. Poďme sa na to pozrieť lepšie.

Majk sa vyjadril k novej skladbe F4CK EM ALL, na ktorej spolupracoval so svojimi kolegami z legendárnej skupiny H16. „Táto ide všetkým rasistom a hejterom všetkého druhu. Každému, kto sa v nenávisti zasekol,“ napísal svojim fanúšikom na svojom profile a pridal k tomu emoji prostredníka. Jasnejší odkaz ani nemohol týmto krokom vyjadriť.

Žijeme v dobe, kedy je veľa ľudí plných zášte a zloby, pričom si to vybíjajú na druhých, častokrát slabších. Hate alebo ak chcete nenávisť sú v našich životoch denne, objavujú sa všade, rovnako tak aj neduhy ako rasizmus. Potom sa môže situácia vymknúť spod kontroly, ako k tomu dochádza v Spojených štátoch amerických.

Ale problémov je veľa, je ním napríklad aj šikana, ktorá môže psychiku človeka pošramotiť do konca života a potom vznikajú tragické príbehy. Majk Spirit je vďaka alebo kvôli tomu, že je úspešný, častým terčom kritikov a hejterov, ale ako vidieť a počuť v spomínanej skladbe, zvykol si na to a už to prakticky vôbec nerieši.

A úprimne povedané, ani sa mu nečudujeme, keď niekto robí v zábavnom či hudobnom priemysle, ide takpovediac s kožou na trh prakticky denne a ako Majk Spirit hovorí v novej skladbe, rovnica to je jednoduchá, vychádza to približne 100 neprajníkov na 1000 fanúšikov. Tak si veľmi jednoducho môžete vypočítať konečné percento. Stará pravda praví, že úspech sa neodpúšťa, asi to tak už bude.

Dúfame, že vy nie ste zaseknutí v nenávisti. Inak, za pár dní má tento track takmer 200 000 pozretí na YouTube a čo sa týka slovenských trendov na tejto platforme, tak skladba je momentálne dvojkou, čo je pomerne slušný úspech.

Foto: Majk Spirit, Instagram

Odporúčame