Majk Spirit má nové hobby. Po krypte ho zaujali aj akciové trhy

Nachádzame sa vo veľmi zaujímavej dobe. V období, kedy sme akosi nechcene dostali priestor na to, aby sme prehodnotili, kam smerujeme, čo máme, s kým sme a aké sú naše hodnoty či ambície. Niekto sa vybičoval k skvelým fyzickým výkonom, niekto začal pracovať na svojich slabých stránkach a zdokonaľovať ich. Iní si našli nové hobby a formu zárobku. Medzi poslednú skupinu ľudí patrí dozaista aj Majk Spirit, dlhodobo úspešný slovenský rapper. 

Majk Spirit je veľmi aktívny. V minulom kalendárnom roku vydal počas pandémie koronavírusu nový sólový album Artist, na ktorom mu sekundoval jeho veľmi dobrý kamarát a spolupracovník DJ Grimaso, pričom celé CD zaznamenalo pomerne veľmi veľký úspech. Okrem toho, absolvoval svadbu, narodila sa mu dcéra a založil si rodinu. K tomu pokojne môžeme pridať spustenie podcastu s názvom TOPKAST, kde spolupracuje s moderátorom a hypemanom Osťom. Skrátka a dobre, Majk Spirit nezaháľa a vo veľkej miere je inšpiráciou aj pre ľudí, ktorí by chceli niečo urobiť, no možno nevedia ako, možno sa boja začať alebo iba príliš váhajú.

Majk Spirit je známym priaznivcom kryptomien, ktoré sú predovšetkým v uplynulom období veľmi populárne aj medzi ľuďmi v našej krajine, pričom  Majk sa začína vzdelávať a posúvať vpred aj v oblasti akciových trhov. Či už kryptomeny alebo investovanie do akcií, obe sa môžu stať veľmi zaujímavou formou pasívneho príjmu. Samozrejme, netreba do toho ísť bezhlavo, treba si to naštudovať a byť v tom zainteresovaným človekom, nech máte prehľad.

Majk na svojom profile na sociálnej sieti prezradil, že okrem krypta si ho získali aj akciové trhy a zatiaľ sa vyslovene hrá a učí ako to celé funguje, zisťuje všetky dostupné veci, ale zároveň dodáva, že počas najbližšieho obdobia by chcel reálne do tejto oblasti investovať a samozrejme, pokúsiť sa zarobiť nejaké financie. To je koniec koncov toho celého cieľom. Spirit zverejnil, že sa mu páči filozofia investovať do firmy, v ktorú človek verí, ktorá ponúka, ako sa hovorí, great product, alebo poskytuje great service.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Raperka Coi Leray nás na svoje nové EP-čko chystá odvážnymi fotkami: Budú to hity?

Sám priznal, že takých firiem, ako opísal, sú stovky, preto nie je jednoduché si vybrať a je potrebné v tom má prehľad. Majk sa v závere svojho príspevku prihovoril aj ľuďom, nech mu napíšu ich názory o akciových trhoch, o tom, do koho sa oplatí či neoplatí investovať, ale aj celkovo či toto odvetvie sledujú či sa mu venujú alebo či je to výhodné alebo nevýhodné. A tu sa vraciame na začiatok, súčasná doba je síce plná obmedzení, ale ponúka aj nesmierne veľa možností.

Foto: Majk Spirit, Majk Spirit profil na Instagrame

Odporúčame