Magický rok 2017? Ego bude vydávať album!

Minulý rok bol na albumy veľmi silný, no keď sa pozrieme na rok 2017, tak sa zdá, že nás čaká ešte silnejší rok. Po viacerých silných potvrdených menách dnes už (dúfame) oficálne potvrdil svoj album aj Ego.

Je nám jasné, že sólový album od Ega sa omieľal už mnohokrát, no zrejme to bude práve tento rok. Dnes Ego na svojej fanpage potvrdil vydanie sólo dosky ešte v roku 2017. Najprv sa špekulovalo, že bude pracovať na doske so Sameyom, no v poslednej dobe sa od tejto teórie upustilo.

Termín albumu je absolútne neznámy, no čakať ho môžme zrejme až v druhej polovici tohto roku. Egov album môže určite pohnúť ľady na našej scéne, keďže Egov album bude určite obsahovať kvalitný guest list, no interpret je známy aj tým, že dáva dosť šancí mladým raperom a producentom, takže môžme na jeho albume objaviť aj mnoho nových tvarí. Z tých veľkých sa mien sa určite dá očakávať Rytmus, Separ a žeby aj konečne toľko očakávaný feat Ego x Pil C ? Ďalej sa určite dá očakávať spolupráca s Haha Crew či Jofrem.

No čaká nás kvalitný rok. Kto sa podľa vás objaví na tomto albume?

Odporúčame