Pitie krvi a prsteň plný bolesti. MGK sa zasnúbil s Megan Fox

Herečka Megan Fox a rapper Machine Gun Kelly sú oficiálne zasnúbení. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, avšak počas aktu, kedy MGK americkú krásku žiadal o ruku, pili spoločne krv. A prsteň, ktorý Megan dostala by sa dal v istom ohľade nazvať aj poistkou. Prečo?

Zabudli na bolesť, ktorej čelili 

Fox a Machine Gun Kelly, ktorého reálne meno je Colson Baker, oznámili, že sú zasnúbení prostredníctvom sociálnych médií. Aktuálne tvoria pár približne rok a pol. Teraz sa rozhodli, že svoj vzťah posunú na novú úroveň. „Zabudli sme na bolesť, ktorej sme museli spoločne v tak krátkom a búrlivom období čeliť,“ napísala Fox. V júli 2020 vyšla dvojica oficiálne na verejnosť s tým, že spolu chodia. Megan Fox má momentálne 35 rokov, jej budúci manžel MGK má 31 rokov.

Tu si môžete pozrieť video z toho, ako Machine Gun Kelly požiadal Megan Fox o ruku:

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Fox (@meganfox)

„Po roku a pol, kedy sme si prešli peklom a smiali sme sa viac, ako by som si bola schopná predstaviť, ma požiadal o ruku,“ približuje Fox. „A takisto, ako by som urobila v každom živote pred týmto a v každom nasledujúcom živote, povedala som áno.“

Pitie krvi a prsteň plný bolesti

Následne Megan poriadne prekvapila. „Spoločne sme sa napili z krvi toho druhého.“ Fuj? Každopádne, nejdeme súdiť, dvojica zrejme chcela svoj budúci manželský zväzok spečatiť praktikou, ktorá bola blízka prastarým generáciám. Nie u každého však nájde pochopenie.

Tam ale šokujúce skutočnosti nekončia. Megan Fox dostala od MGK pútavý zásnubný prsteň. Ten v sebe ale skrýva niečo, čo by vám možno na prvý pohľad nenapadlo. Je robený tak, že keby sa Megan rozhodla, že si ho dá dole, spôsobil by jej značnú bolesť. Môžeme konštatovať, že Machine Gun Kelly to v tomto prípade premyslel. Zvláštnym, sebe vlastným spôsobom, ale premyslel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa the Blonde Don (@machinegunkelly)

„Áno, v tomto živote a v každom ďalšom,“ komentoval zásnuby 31-ročný rapper. „Na rovnakom mieste, v ktorom sme sa do seba zamilovali, som sa jej opýtal, či si ma vezme.“ A ako je to s tým prsteňom? Pre magazín Vogue MGK povedal:

„Ak sa ho pokúsi dať dole, bude to bolieť. Láska je bolesť.“ 

Nie je to prvý raz

Pitie krvi počas zásnub nebolo pre Megan a MGK v tomto ohľade premiérou. Počas Valentína v roku 2021 Machine Gun Kelly na Instagrame prezradil, že v náhrdelníku, ktorý nosí, sa nachádza krv Fox. „Nosím jej krv okolo môjho krku.“

„Naše duše si vybrali túto cestu, aby čelili svojej najtemnejšej stránke. Aby sme čelili veciam, ktoré sme o sebe ani nechceli vedieť a tlačili sme ich preč,“ hovorí Fox. „Môže nás čakať svetlo, ale môžeme ísť s tým druhým aj do pekla,“ dopĺňa ju MGK.

Pre Megan Fox to bude druhá svadba. Hviezda filmu Transformers bola vydatá za herca Briana Austina Greena, bolo to medzi rokmi 2010 až 2021. Majú spoločne tri deti: Bodhi Ransom (7 rokov), Journey River (5) a Noah Shannon (9). Manželská premiéra to nebude ani pre MGK, ktorý má z predchádzajúceho sobáša dcéru Casie. Tá má momentálne 12 rokov.

Čítaj aj: Separ otvorene hovorí o definitívnom konci priateľstva s Rytmusom

Mohlo by ťa zaujímať: Známy rapper si spríjemnil hokejový zápas súložou (VIDEO)

Photo credits: Phillip Faraone, Billboard

Odporúčame