Macaulay Culkin zo Sám doma dostal hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy: Podporiť ho prišla snúbenica aj jeho filmová mama

Herec Macaulay Culkin sa dočkal svojej hviezdy na Hollywoodskom chodníku slávy (Zdroj: 20th Century Studios)

#Vianoce sa nezadržateľne blížia a okrem štedrovečerných zvykov či rodinných stretnutí k tomuto obdobiu neodmysliteľne patria aj vianočné filmy. V mnohých domácnostiach beží rok čo rok Mrázik či Tri oriešky pre Popolušku, no za sviatočnú klasiku by sme už pokojne mohli označiť aj sériu Sám doma. Predstaviteľ filmového Kevina Macaulay Culkin len pred pár dňami dostal vlastnú hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy. Ako informuje Harper’s Bazaar, jej slávnostného odhalenia sa zúčastnila aj jeho filmová mama, herečka Catherine O’Hara.

Úprimné poďakovanie a vyznanie

Každý rok mnohí z nás sledujú príbeh Kevina McAllistera, ktorého jeho rozvetvená rodina pri chaotických prípravách na vianočnú dovolenku zabudne doma. Ten následne musí svoj domov obrániť pred neodbytnými zlodejmi.

Od premiéry prvého filmu Sám doma ubehlo už neuveriteľných 33 rokov a predstaviteľ Kevina, vtedy desaťročný Macaulay Culkin, len pár dní dozadu získal svoju vlastnú hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy. Herca na jej slávnostnom odhalení sprevádzali jeho dvaja synovia a partnerka Brenda Song, ktorej Culkin ďakoval v emotívnom príhovore.

„Rád by som poďakoval Brende. Si pre mňa absolútne všetkým, si mojou šampiónkou. Si jedinou osobou, ktorá má z dneška väčšiu radosť, než ja. Si nielen najúžasnejšou ženou, akú som kedy poznal, ale aj najúžasnejším človekom. Dala si mi zmysel. Dala si mi rodinu,“ povedal herec.

Gratulovala aj Kevinova matka

Na ceremoniáli okrem Culkina dostala slovo aj herečka Catherine O’Hara, ktorá stvárnila Kevinovu matku. Tá vo svojej reči ocenila Culkinov zmysel pre humor tiež jeho herecké nadanie.

„Sám doma bol, je, a vždy bude svetovou senzáciou. Dôvodom, prečo v rodinách po celom svete neprejde rok bez toho, aby si spolu nepozreli a nevychutnali Sám doma, je Macaulay Culkin,“ povedala.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Určite poznáš film Sám doma: Táto teória odhaľuje, prečo si rodina mohla dovoliť veľký dom a drahé dovolenky!

„Macaulay, gratulujem. Zaslúžiš si túto hviezdu. A ďakujem, že som mohla ja, tvoja falošná mama, ktorá ťa nechala samého doma nie raz ale dva razy, s tebou zdieľať tento šťastný moment, som na teba hrdá,“ dodala herečka tesne pred tým, ako svojho filmového syna objala.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Harper’s Bazaar, Ladbible.com
Odporúčame