Luca Brassi10x prezradil, čo mu povedala mama, keď ho videla po 6 mesiacoch

Luca Brassi10x patrí medzi rapperov, ktorým by mali patriť najbližšie roky. Je mladý, má talent a vie ako zaujať. Okrem toho, za „svojho“ ho berú aj interpreti ako Dame či Separ, a teda, podľa všetkého na sebe tvrdo pracuje, inak by ho takéto „ťažké váhy“ slovenského rapu medzi seba nezobrali. Naposledy dal o sebe vedieť na EP Nik Tenda v skladbe tempo, kde sa objavil aj Cashanova Bulhar.

Luca zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje už 7,5 tisíca ľudí a jeho základňa priaznivcov stále rastie, zaujímavý príspevok, v ktorom hovorí o tom, čo mu povedala jeho mama, keď sa s ňou videl po približne šiestich mesiacoch. Originál príspevku zverejňujeme.

„Odchádzala som a bol si feťáčik. Teraz si famous rappa, tu máš high five. – Mama, keď ma videla po pol roku,“ napísal Luca Brassi10x do príspevku a taktiež dodal, že pokračuje príprava jeho sólového projektu, ktorý by mohol uzrieť svetlo sveta skôr ako by sa mohlo pôvodne zdať.

Poďme ale späť k samotnej myšlienke. Je to potešiteľné, keď počujete kompliment od naozaj blízkych ľudí. Luca Brassi10x je jedným z tých slovenských rapperov, o ktorom takpovediac nadnesene povedané, niekoľko mesiacov dozadu nikto ani nechýroval. Teraz je situácia iná.

Je o ňom počuť stále viacej, objavuje sa na kvalitných spoluprácach s rappermi ako Separ, Dame či Nik Tendo, pričom sa dá očakávať, že v nasledujúcom období bude na očiach ešte viac času. Rozhodne na to má.

Foto: Luca Brassi10x, profil na Instagrame

Odporúčame