Lil Wayne vzdal hold policajtovi, ktorý mu v mladosti zachránil život

Lil Wayne, jeden z najlepších rapperov všetkých čias, dal o sebe aktuálne vedieť prostredníctvom sociálnych sietí. Na svojom profile vzdal hold policajtovi Robertovi Hooblerovi. Nebyť tohto človeka, LW by už nebol medzi živými.

Lil Wayne smúti za záchrancom

Lil Wayne vzdal hold policajtovi Robertovi Hooblerovi, ktorý vo veku 65 rokov uplynulý týždeň umrel. Strážca zákona z New Orleans mal po dopravnej nehode viaceré zdravotné problémy, ktoré podčiarkovala cukrovka, čo spôsobilo, že mu lekári museli amputovať nohy.

Prečo mu ale tento rapper poslal odkaz? Pretože mu vďačí za to, že je stále medzi živými. Písal 11. november 1994, keď mladý Dwayne Carter (civilné meno Lil Waynea) sám seba postrelil do hrude 9mm zbraňou. Hoobler vtedy nebol v službe, ale začul hlásenie z policajného rádia a okamžite prišiel na miesto činu s ďalšími piatimi kolegami.

Zatiaľ čo ostatní policajti nechali mladého Dwaynea na podlahe, kým hľadali dôkazy, Bob ho rýchlo vzal do nemocnice, čo mu v konečnom dôsledku zachránilo život.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lil Wayne (@liltunechi)

Emotívny odkaz

Teraz Lil poslal mužovi, ktorého odvtedy volal „Uncle Bob“, do neba srdcevrúcu správu. „Všetko sa pre niečo deje. Keď som ťa stretol, umieral som. Ty si nedopustil, aby som zomrel.“

„Taktiež, všetko, čo sa neudeje, sa neudeje pre niečo. Tým dôvodom ste boli ty a viera. Odpočívaj v pokoji strýko Bob. Teta Kathie na teba už čakala. Ľúbim ťa a obaja mi chýbate,“ napísal.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Mazic News

Odporúčame