Raper si dal do čela vložiť diamant za 24 miliónov dolárov: Ide mu o život, drahý výstrelok ho môže zabiť

Americký raper Lil Uzi Vert

Americký raper Lil Uzi Vert si nechal do čela vložiť diamant (Zdroj: Facebook/Lil Uzi Vert)

#Americký raper Lil Uzi Vert sa preslávil najmä po vydaní debutového singla Money Longer. V roku 2018 bol dokonca nominovaný na Grammy v kategórii najlepšieho nového umelca. Známy je tiež tetovaním na tvári, piercingom, šialenými účesmi či kontroverzným štýlom. A teraz šokuje opäť.


Drsná raperka je na scéne len krátko, no davy ju milujú: Saimonsa ťa svojím štýlom dostane


Najnovšie sa totiž raper Lil Uzi Vert na sociálnej sieti Instagram pochválil tým najbláznivejším módnym doplnkom. Do čela si nechal implantovať veľký ružový diamant za 24 miliónov dolárov. Tento diamant navrhol Elliot Eliantte a pýši sa neuveriteľnými desiatimi až jedenástimi karátmi.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marni Life( NO STYLIST)1600 (@liluzivert)


Lil Uzi Vert uviedol, že na tento skvost si šetril už od roku 2017 a procedúra ešte nie je u konca. V súčasnosti je to jeho najcennejší majetok. Na otázku, prečo z diamantu neurobil prsteň odpovedal, že keby stratil prsteň, tak si z neho robia ešte väčšiu srandu.

Samotný diamant však nie je to najbláznivejšie. Raper Lil Uzi Vert na sociálnej sieti uviedol, že by z takéhoto módneho doplnku mohol aj zomrieť, ak sa nevyberie správnym spôsobom. Stačí jeden nesprávny pohyb.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa XXL (@xxl)


Reakcie na tento kúsok nenechali dlho čakať a ľudia ho začali prirovnávať k Visionovi zo seriálu WandaVision. Tento nový seriál zo sveta Marvelu môžeš vidieť na plaforme Disney+. Čo myslíš, podobá sa na neho?

Zdroj: altpress.com, Instagram/Lil Uzi Vert
Odporúčame