Obrovský omyl! Žena chcela prehltnúť svoje lieky: Neuveríš, čo sa jej však dostalo do úst

Žena chcela prehltnúť svoje lieky: Neuveríš, čo sa jej však dostalo do úst

S liekmi prehltla aj slúchadlo. (Zdroj: Unsplash.com/Ksenia Yakovleva)

#Skutočne bizarný incident sa stal 50-ročnej moderátorke Kristie Allsopp. Tá sa rozhodla užiť dopredu pripravené lieky, ktoré vytiahla zo svojho vrecka. Omylom sa však medzi ne priplietol aj skutočne unikátny predmet. Neuveríš, čo žena nakoniec prehltla.

Kristie Allsopp je britská moderátorka, ktorá uvádza relácie ako napríklad Relocation, Relocation na televízii Channel 4. Nedávno sa so svojimi sledovateľmi na sociálnej sieti podelila o skutočne unikátnu príhodu. Počas dňa si totiž vytiahla z vrecka predom pripravené lieky. To, čo však prišlo potom, vôbec nečakala. Kristie totiž omylom spolu s liekmi prehltla aj svoje slúchadlo AirPods.

Lieky si totiž moderátorka dala nešťastnou náhodou do vrecka, v ktorom mala už spomínané slúchadlá. Keď potom vyťahovala lieky a zapíjala ich vodou, vôbec ju nenapadalo, že sa medzi nimi môže nachádzať aj AirPod. Uvedomila si to až v momente, keď z vrecka vytiahla len jedno slúchadlo a to druhé chýbalo. Mnohých však táto informácia natoľko zaskočila, že dokonca tvrdili, že to nie je možné. Moderátorka však ľuďom, ktorí jej neverili, zazdielala fotografiu liekov spolu so slúchadlom, aby ukázala, že rozdiel medzi veľkosťami skutočne nie je príliš veľký.

Kristie sa napokon podarilo slúchadlo dostať z tela avšak ako uviedla, bola to agónia. „Praskli mi nejaké malé krvné cievky okolo očí,“ poznamenala moderátorka. Informoval o tom portál ladible.com. Jedeného z jej sledovateľov incident natoľko zaujal, že sa jej opýtal, či slúchadlo ešte stále funguje. Kristie však len poznamenala, že „ešte neviem, ale stále to zapácha a nie som si istá, či si to dám do ucha. Viem príliš veľa informácií.“ Napokon sa ale predsa len odhodlala ho vyskúšať. Slúchadlo skutočne fungovalo.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, ladbible.com
Odporúčame