Chýba ti Jennifer Lawrence ako Katniss? Herečka prezradila, či by do The Hunger Games šla opäť!

Jennifer Lawrence by sme ešte mohli vidieť v úlohe Katniss Everdeenovej (Zdroj: Flickr.com/Melisa David)

#Už v novembri by mal do kín prísť piaty diel The Hunger Games s názvom Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách. Keďže ide o prequel k celej sérii, Jennifer Lawrence pochopiteľne na filmovom plátne neuvidíme, no v hlavných úlohách zažiari Rachel Zegler (ako Lucy Grey Baird) a Tom Blyth (v úlohe prezidenta Snowa). Je šanca, že by sme v prípadnom ďalšom pokračovaní objavila aj Jennifer Lawrence? 

Chýba jej postava Katniss?

Oscarovej herečky Jennifer Lawrence sa počas nedávneho rozhovoru pre Variety opýtali, či by si ešte niekedy chcela zahrať v populárnej dystopickej dobrodružnej sérii Hry o život. V rokoch 2012 až 2015  v trilógii (rozdelenej do 4 filmov) stvárnila postavu hrdinskej povstalkyne a skvelej lukostrelkyne Katniss Everdeenovej.

Po jej boku vystúpil napríklad spevák Lennny Kravitz, Woody Harrelson či Liam Hemsworth (ktorý je aktuálne veľmi diskutovanou osobnosťou, pretože v seriáli The Witcher nahradí obľúbeného Henryho Cavilla!)

Na otázku, či by sa chcela ešte vrátiť do Panemu 32-ročná herečka odpovedala: „Ach, môj Bože – úplne!“  Vyjadrila nesmierne nadšenie: Ak by sa Katniss niekedy mohla vrátiť do môjho života, som na 100 percent za.“ 

Možno sa ako fanúšikovia skutočne dočkáme pokračovania, pretože film sa tešil nesmierne veľkej popularite a táto franšíza zarobila takmer 3 miliardy dolárov. Ktoré štúdio by odmietlo takýto projekt s Lawrence na palube? Je ťažké uveriť, že od vydania prvého dielu ubehlo už 11 rokov!

S odstupom času zrejme zmenila názor

Tieto jej najnovšie vyjadrenia môžu pôsobiť trochu prekvapujúcu, pretože minulý rok sa ku svojmu účinkovaniu v Hrách o život vyjadrila, že má pocit, akoby po vyjdení prvého dielu stratila zmysel pre kontrolu“ nad svojím kariérnym životom. 

V tom čase totiž získala aj Oscara za film Terapia láskou, kde hrala po boku hereckého obsadenia ako je Bradley Cooper či Robert De Niro. Niet pochýb, že The Hunger Games výrazne napomohli jej kariére, i keď už v roku 2011 účinkovala vo filme X-Men. Jej najnovším projektom je sexuálna komédia o dospievaní No Hard Feelings (Nič v zlom), ktorá vyjde ešte tento mesiac!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Malá morská víla s Halle Bailey: Ikonický záber prehodenia vlasov sa v skutočnosti natáčal veľmi ťažko

 

SI fanúšikom filmových The Hunger Games?

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk Variety.com Glamour.com
Odporúčame