Molocha umlčal barber! Laky Royal ho porazil, potom pochválil

Laky Royal umlčal Molocha. Najprv výkonom v ringu, následne aj v pozápasovom rozhovore. Medzi oboma aktérmi galavečera Fight Night Challenge to pred meraním síl poriadne vrelo.

Jednalo sa o jeden z najmenej čitateľných duelov, ktoré sme včera mali možnosť sledovať. Pred samotným podujatím si Laky s Molochom vymenili viacero štipľavých odkazov. V samotnom zápase bol lepším bojovníkom barber Laky Royal, ktorý sa predstavil v minulosti aj v jednom z projektov organizácie OKTAGON MMA.

Rytmus v ringu opäť prehral, ale je šťastný: „Ďakujem životu za možnosti.“

Molochovi zápas nechutil 

Moloch Vlavo nevedel nájsť správne rozpoloženie, zápas mu evidentne nechutil a napokon to preňho nedopadlo dobre. S Lakym prehral. Royal následne v pozápasovom interview vyjadril svojmu súperovi rešpekt, pričom po pochválil.

Laky povedal, že Moloch Vlavo je pohodový chalan, pričom sa mu páči, že v istých otázkach upravil svoje, nie práve populárne, názory.

Zápas roka 2022? V ringu sa stretnú Separ a Majk Spirit!

Vzájomný rešpekt

Obaja sa taktiež objali a vyjadrili si vzájomný rešpekt. Takto nejako by to malo vyzerať, napätie by malo ostať v ringu.

Aktuálne je otázne, či sa Moloch ešte niekedy v boxerskom dueli predstaví. Ak by k tomu došlo, menoslov súperov, ktorí by ho chceli vyzvať pravdepodobne nebude krátky.

Čítaj aj: Redakcia vybrala najlepšie albumy a skladby za rok 2021

Photo credits: Moloch Vlavo IG, Laky Royal IG, Koláž Rap G

Odporúčame